Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen hatással volt rátok az...

Milyen hatással volt rátok az Alkonyat (Twilight) film és könyv? Tetszett? Vagy nektek is túl nyálas?

Figyelt kérdés
Jó lehet icsit elkéstem a kérdéssel, de azért mégis kíváncsi vagyok. Nem gondoljátok, hogy a vámpírok elég túlidealizáltak benne? És ha tetszett, akkor mi az ami megfogott benn? Ha nem mi az ami nagyon nem tetszett? És mi a véleményetek erről a 12-14 éves rajongói korosztályról?
2011. okt. 12. 14:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
71%
Sirtam... annyira rossz volt!
2011. nov. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
19%
óó istenem egynap megnéztem mind a 3 részét és bele vagyok őrülve annyira tetszett hogy sirtam is rajta és annyira megértő edwárd is óó istneem ma már nincs egy ilyen pasi sem :'(
2011. dec. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

A vámpírok csillogása kikészít. Azt még kibírom, ha megváltoztatják a karó-kereszt-szenteltvíz szabályokat, de a vámpírok elégnek a napon és kész.

Edward számomra túlságosan védelmező, mindig kicsit szexista benyomásom van tőle. A történetet nem találom valami egyedinek...

2011. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóan gondolom :D
2011. dec. 30. 13:34
 15/26 anonim válasza:
100%
Amikor először olvastam a sorozatot, akk szó szerint faltam. +- egy hét alatt kiolvastam mindez. Második nekifutásra az első kettőt 3 hét alatt fejezzem be, és a másik kettőt nem fejeztem be. Egyszerűen ráuntam. Szeretem meg minden, el akartam(!) olvasni, de képtelen vomtam rá. Am 13 vagyok. Ja és az első 3 filmet làttam kb 3szor?
2012. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
100%

A VÁMPÍROK RÉGEN VÉRT SZÍVTAK, NEM FA$ZT!!!!

[link]

A szereplők közelebb állnak a reptoidokhoz, mint a vámpírokhoz...

Ha Drakula vagy Nosferatu látná, hogy mi lett a vámpírokból nagyon dühös lenne :D

2012. jan. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
:DDDD
2012. jan. 29. 18:46
 18/26 anonim ***** válasza:

Egyetértek :) Nosferatu forever. Bekapja Edwardot egészben XDD A Twilightról úgy egyébként a véleményem, hogy az első könyv nem volt annyira rossz, bár az én ízlésemnek nagyon nyálas. Egyszerűen utálom a tökéletes pasikat a könyvekben, kikészít az állandó odaadásuk, nagylelkűségük és feddhetetlenségük. Az Újhold egyszerűen rémes volt: a könyv konkrétan arról szólt, hogy Bella szenved. Az egyetlen ami javított rajta az Jacob volt...Nekem tetszett ez a karakter, jobban mint Edward, mert benne legalább van élet. A negatív megnyilvánulásai is ezt erősítik, hiszen ilyenek Edwardnak nincsenek is (szerintem ő egy robot amúgy.) Még a harmadik rész volt talán a legjobb, abban legalább voltak indulatok, csata meg egy kis izgalom. A negyedik rész, hát...Csalódás volt. A pozitívum az a pár fejezet Jacob szemszögéből, azt nagyon bírtam :) De a vége...Az ember alig várja már azt a híres csatát, fejezeteken át készülődnek, már ott van Cullenék házánál nyolvannyolc vámpír akik ihajcsuhaj denagyonerősek, erre megjön a Volturi szintén nyócvannyóc vámpírral és...nem történik SEMMI. Azért én többet vártam a befejező résztől. Sajnos nálam az sem volt meglepetés hogy Jake bevésődése Nessie, mert addigra már sok különféle forrásból hallottam :/ Én szívesen olvastam volna még többet Nessie-ről és Jake-ről, sokkal jobban érdekelnek, mint Edward és Bella.

Ja, és még valami...Nem elég hogy Edward tökéletes vámpír, de a végére Bella is az lett. (Fantasztikus, ritka képesség, ellen tud állni a vérnek, hihetetlen erő, satöbbi)

2012. febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Az utsó könyvet nem olvastam, de Jacob még tényleg a legnormálisabb az összes szereplő közül.
2012. febr. 16. 16:24
 20/26 anonim ***** válasza:
Meg Alice és Charlie :DD őket is bírtam ^^
2012. febr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!