Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen hatással volt rátok az...

Milyen hatással volt rátok az Alkonyat (Twilight) film és könyv? Tetszett? Vagy nektek is túl nyálas?

Figyelt kérdés
Jó lehet icsit elkéstem a kérdéssel, de azért mégis kíváncsi vagyok. Nem gondoljátok, hogy a vámpírok elég túlidealizáltak benne? És ha tetszett, akkor mi az ami megfogott benn? Ha nem mi az ami nagyon nem tetszett? És mi a véleményetek erről a 12-14 éves rajongói korosztályról?
2011. okt. 12. 14:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén?XD

SZARRÁ RÖHÖGTEM MAGAM.

KÍNOMBAN.

Most komolyaaan MI EEEEZ???

MI EEEEEZ???

WHAT THE FUUUUUU-

Na jó komolyra fordítva a szót.

A történet kidolgozatlan és unalmas.Nagy részében nem történik semmi,mindössze annyit értünk meg az egész szituból hogy egymásra izgultak és pont.TADA.

Bella borzalmas női főszereplő,a legrosszabb az egész könyv-és filmtörténetben(elnézést azoktól akik szeretik őt)lehangoló,unalmas,a filmben leírhatatlanul förtelmes az alakítása,nincsen önálló gondolata,egyfolytában csak Edwardon függ,megállás nélkül veszélybe sodorja magát csak hogy az megmentse,gyenge,béna,antiszociálisnak van beállítva,mégis az első napon őt sztárolják szinte a suliban,Mary Sue(nézz utána)

Edward nem vámpír hanem egy eleven két lábon járó csillámf@szpóni túl hosszú szemfogakkal.

Túlságosan túlidealizált,túlzottan eltúlzott,túlontúl túlzásokkal még jobban túldramatizált.

Erőőőőős!Helyeeeeees!Halhatatlaaaaaaaan!Sebezhetetleeeeen!

Hősszerelmeeeeeees!Bzonytalaaaaaaaan!Magabiztoooooooos!

Gyönyörűűűűűűűűűűűűűű!Bátoooooooooooor!Cukiiiiiiiiiiiiii!

Vegaaaaaaaaaa!És még sorolhatnáááááááááám!

Gondolom értitek mit akarok kifejezni.

Szóóóóóval én ezt a könyvet(???)nem értékelem többre mint "a világ leghosszabb,leghíresebb,és legpocsékabb fenfiksönje"

2012. máj. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
hát kb. xD
2012. máj. 12. 19:05
 23/26 anonim ***** válasza:

Utálom!Túl nyálas!Lány vagyok 13 éves.Nézd meg a kritikát.

http://alkonyat kritika by Hollywoodihirugynokseg

2013. ápr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Rambo97 válasza:
Én 2x néztem meg az első filmet. Először nagyon nagy agyfaszt kaptam mert a film szerintem kissé bugyuta és nyalas de masodszor jobban tetszett valamiért. Vannak benne szép romantikus jelenetek is egyébként de ez nem hoz engem lázba, nem én vagyok a film cél közönségének a tagja de szerintem elmegy és megnezem a többi részt is.
2013. ápr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

A filmeket láttam először. Maga a történet nagyon tetszett, a szereplők is jól alakítottak szerintem, hisazen könyvszerűen adták elő magukat, bár a filmből sokminden kiesett, ami a könyvbe jó és izgalmas a film is jó volt!

Sok könyvet olvastam életemben és a Twilight-sagához semmi sem fogható! élmény volt amíg olvastam, egy varázslt. És amikor befejeztem a könyveket szinte éreztem, hogy vissza tértem a szürke hétköznapokba! Aki egy igazi varázslatot akar átélni olvassa el bátran az Alkonyat könyveket és meglátjátok, hogy nem fogtok csalódni!

2013. júl. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Nos, én oda vagyok a vámpíros történetekért, így nálam kisebb koromban nem volt kérdés, hogy imádom (kb.7-8 évesen). És az a helyzet, hogy most 14 éves létemre is imádom :D. De azt beismerem, hogy leginkább a Bellát alakító Kristen Stewart alakítása pocsék. Valaki azzal magyarázta azt, -hogy Kristen miért olyan bűvalb*szott fejet mutat minden részben-, mert Bella karaktere ilyen. Ezt megcáfolnám. Nem olvastam még ki az összesen könyvet, most a 3. résznél (Eclipse/Napfogyatkozás) tartok. Egyszerűen imádom, képtelen vagyok letenni. Számomra sokkal intenzívebb,izgalmasabb az egész történet, illetve Bella is sokkal élénkebb. Sajnos a filmben sokmindent átírtak, kihagytak. Aki először a könyvet olvasta, annak szerintem csalódást lehetett megnézni a filmet. Mivel én először a filmet láttam belőle, így a szereplőket, helyszíneket úgy képzelem el, ahogy az a filmben van (de ez nem rontja az olvasás élményét számomra). Mindenesetre én ugyanúgy Twilight fan vagyok :D. (Aki elolvasta ezt a hosszú vélemény kifejtést, annak köszönöm)

14/L

2020. jan. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!