Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti elolvasnátok egy "Nugát"...

Ti elolvasnátok egy "Nugát" című könyvet?

Figyelt kérdés
Ez lesz a neve a legújabb könyvemnek (amiről fogalmam sincs, hogy hogy fogom közzé tenni), mennyire kelti fel az érdeklődéseteket?
2013. ápr. 30. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:

A címe nem fogott meg. Hirtelen az ugrott be, hogy "mit lehet írni egy nugát csokiról??" Szóval ha a cél hogy a könyv címe alapján is legyen érdeklődés, akkor a cím rossz választás.

De én szokásomhoz híven mindig adok esélyt minden rossz címzettű könyvnek. El szoktam olvasni a rövid leírását, hogy képben legyen, hogy nagyjából miről is szól a könyv. Ha a rövid tájékoztatás tetszik akkor rossz cím ide vagy oda elolvasnám a könyvet. Ha a rövidke történetet is pocséknak találnám akkor szintén minden hogy jó a könyv címe vagy sem, nem olvasnám el.

A kérdés tehát az hogy miről szól a könyv???

2013. ápr. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy vicces(nek szánt), szándékoltan sablonos alapsztorijú, könnyen emészthető titkosügynökös könyv lesz, a Nugát a főhős fedőneve, Niguel "Nugát" Thompson.
2013. ápr. 30. 13:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. ápr. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem a könyv címe számít.

Elolvasom a bevezetőt/ajánlást, beleolvasok a könyvbe, h tetszik megveszem, ha nem akkor a legcsilli-vilibb könyvcím sem segít.

2013. ápr. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bianka<33 ***** válasza:
Én olyan könyveket olvasok, amit már mások is olvastak és ajánlják. Én így kezdtem olvasni a Tökéletes kémiát is és nagyon tetszik. Tehát én nekem sok ember véleménye is számít a műről. Egyébként nekem először nem a nugát mint a csoki ugrott be. Tudtam, hogy nem erről szól, kivéve ha szakácskönyv. :D De ha magamtól akarok választani, akkor a hátoldalon írt rövid ismertető/tartalom számít
2013. ápr. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A címe alapján először a Csokoládé és a Vanília égbolt ugrottak be, ezek nem az eseteim. A tartalma azonban tetszik, hasonlít egy kissé Mattyasovszky Jenő Hód-könyveihez, amelyeket eléggé kedvelek (és ha nem olvastad volna még őket, de kedveled a könnyű, szórakoztató, titkosügynökös sztorikat, ajánlom figyelmedbe).

Szóval, akár. A cím egyébként nekem sem számít különösebben. Számos alkalommal jártam már úgy, hogy egy önmagában elég gagyi cím egy frenetikus könyvet takart, valamint hogy egy jópofa, érdekes, figyelemfelkeltő címről kiderült, hogy maga a könyv hulladék.

2013. ápr. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ez lesz a neve a legújabb könyvemnek" - Író vagy? És miért gondolom, hogy nem? Ez igazából csak részletkérdés, ha szeretsz írogatni, csináld, csak ez a "legújabb könyvemnek ez lesz a címe" olyan pöffeszkedő kijelentés volt. Bennem ez keltett ellenérzéseket.

És mellesleg semmi köze nincs a könyv címének ahhoz, hogy megveszem-e. Ha nem szerepel benne a "szerelem" "kísértés" "démonok" "angyalok" -kifejezések valamelyike, az első körön már átment, és elolvasom a hátulját. :D Ha pedig a leírás érdekes, beleolvasok, és megveszem.

2013. ápr. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!