Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tetszik a blogom?

Bianka<33 kérdése:

Tetszik a blogom?

Figyelt kérdés

[link]

Írnátok vélseményt? Barátaim szerint jó, meg ilyesmi, de attól tartok, hogy csak azért mondják meg a barátaim ://



2013. máj. 10. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a háttér nekem nagyon zavaró, összefolyik minden, egy sort nincs kedvem elolvasni.
2013. máj. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csinálj valamit a háttérrel, ez így olvashatatlan :(
2013. máj. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szép, de a szöveg alatti háttér-részen nem tudnál még halványítani? A szövegbe most nem olvastam bele, de szerintem majd bele fogok. Láttam vannak lejjebb képek is, sz'al jó lesz az a blog, csak zavaró hogy ott a szöveg alatt mintás.
2013. máj. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez a háttér zavaró. Meg szerintem a betűtípuson is változtathatnál, mert pl. ez is zavar. A színe és a formája is - valahogy összefolynak a betűk, a háttér meg csak rátesz egy lapáttal.
2013. máj. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tucatblog

kiírjam kommentbe, a blogodon, hogy tucatblog, semmi érdekesség?

2013. máj. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 pepita:D válasza:

Figyelmesen végig olvastam az elő részt. Kétszer. És valamit el kell, hogy mondjak; ez nem is rossz. Persze csak akkor, ha hobbi szinten csinálod az írást. A bemutatkozásodhoz is letekertem, alapvetően szimpatikus vagy, de mondjuk nálam az a szó, hogy "pletyizés" kiverte a biztosítékot. Én nem írnám bele, hogy szeretem kikotyogni mások dolgait. (És a pletyka ezen módon történő rövidítése eléggé gáz, már bocsánat) Na de eltértem a témától. Az írásstílusod nem borzalmas, de van némi fogalmazási hibád, amit nem is csodálok. Hisz még csak 13 éves vagy! Nem tanultál még annyi nyelvtant, hogy hozzákezdj egy könyvhöz, szóval maradj egyenlőre a blogoknál. Ilyenkor mindig meg szokták kérdezni, hogy mit pattogok én itt, sőt talán én még csak 10 éves vagyok. Nos hát 18 vagyok, júniusban 19. Nem a féltékenységemet öntöttem szavakba, a kérdésedre válaszoltam:)

(Remélem nem sértettelek meg, nem állt szándékomban!!!)

2013. máj. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam, hogy nem jó a betűtípus. A háttér először nem volt rossz ötlet, de már egy picit bánom. Utólsó: Nem, dehogy, hiszen csak véleményt mondtál. :) Hát... én inkább magamnak írok most egy regényt, hobbi szinten, mert már nagyon kicsi korom óta nagy álmom, hogy egyszer elismert író leszek. Esetleg példakép... Na jó, ne álmodozzak annyit. :) Szóval, köszönöm a véleményeket. Változtatni fogok rajtuk.
2013. máj. 12. 21:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Tucatblog tényleg. Ha egy kicsit eredetibb lenne a történet és megtanulnál normálisabban fogalmazni, és nem írnál a "kár" helyett "kááár"-t akkor egész jó lenne. De ha így magadnak írod akkor meg semmi baja nincs.
2013. máj. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!