Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek mi a kedvenc Horror...

Nittyke kérdése:

Nektek mi a kedvenc Horror könyvetek?

Figyelt kérdés
Szeretnék már olvasni egy igazán jó misztikus horrort amiben igazán feszült a hangulat. Esetleg ha olyant is tudtok mondani azt megköszönném! De ettől függetlenül várom mindenkitől azt ami a legjobban tetszett neki és csak Horror lehet! :)

2015. febr. 11. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Én oda vagyok Stephen King-ért, mert igazán jó pszicho-thrillereket tud írni. Köztük is talán az Állattemető tetszett a leginkább, a Ragyogás vagy Az.
2015. febr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezekből (mivel filmben láttam - igaz a könyv nem ugyan az) max a Ragyogást olvasnám el könyvben(már szemeztem is vele, hogy megszerzem). Ez jó kezdés volt, remélem azért mások mást is írnak! :)
2015. febr. 11. 22:30
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nos, èn is Stephen King regènyeit tudom ajánlani. Nekem leginkább a Carrie nyerte el a tetszèsemet. Brilliánsan van megírva. Le sem tudtam tenni, amíg a vègère nem èrtem.

Ezen kívül egy igazán jó krimit: Bakcsi Györgytől az idegenvezető a halál című könyvet èrdemes elolvasni. Ugyan nem horror, mègis mèly nyomokat hagy az olvasóban, akárcsak Agatha Christie művei. Kathy Reich minden napra egy halott kötete borzongást, mèly megbotránkozást nyújthat. Tökèletes, olykor gyomorforgató rèszleteket feltáró kórboncnokkrimi.

2015. febr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezeket is, de inkább maradjunk a horrornál :)
2015. febr. 11. 22:58
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Darren Shan démonok könyvei.
2015. febr. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 cathilina ***** válasza:
100%
Én horrorban inkább Lovecraft novelláit szeretem, nem a regényeket. Ha bejön a kicsit régiesebb, inkább nyugtalanító mint félelmetes stílus, szerintem megéri olvasni párat - arról nem is beszélve, hogy Cthulhu már kultfigurává nőtte ki magát.
2015. febr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szintén Stephen King :) Nekem a Borzalmak városa a kedvencem, de nagyon félelmetesek voltak még: Cujo, Ragyogás, Rémkoppantók, Az, Rémület a sivatagban, Christine, Állattemető.


Talán nem annyira ismert dolog, de az Alien- filmsorozatból könyvsorozat is van, és szerintem legalább annyira ijesztő, mint a filmek.

2015. febr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is Lovecraft novelláit szeretem a legjobban. :))
2015. febr. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom a King könyveket már sorolták, de hozzátenném még a Duma Key című könyvét. Valamint ajánlom az öszes többit, illetve John Cure Hontalan lelkek.
2015. febr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ja ! A Cure könyvet itt lehet letölteni.

2015. febr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!