Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek a tűz és jég...

Szerintetek a tűz és jég dalában mi lesz az alábbi házaknak a sorsa?

Figyelt kérdés

Tyrell,Lannister,Bolton,Arryn,Baratheon,Frey.

Az én véleményem az,hogy a Boltonok és a Baratheonok kihalnak,a Tyrellek mégjobban feltörnek, a többiben nem vagyok biztos.


2015. nov. 11. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt előre nem lehet így megjósolni. Addig még 5x megcsavarhatják a szálakat.
2015. nov. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tyrell: kihal. Már túl sokszor fordítottak köpönyeget. Túl magasra akartak törni, de meg fognak semmisülni. Helyüket a Tarlyk veszik át a Síkvidéken.


Lannister: megmarad, de elvesztik korábbi hatalmukat. Az fog velük történni, amitől Tywin a legjobban félt: feledésbe merülnek. (Nem teljesen szó szerint.) De valami olyan távolságtartó pozícióba kerülnek, mint most vannak a Hightowerek.


Arryn: Sansa megmenti Robertet és ezzel a házat is.


Baratheon: Szerintem Robert fattyai továbbviszik, amikor törvényesítik őket.


Bolton: Roosék meghalnak. De szerintem Jeyne Poole terhes. Szóval a ház megmarad és az utódai öröklik Rémvárat.


Frey: Genna utódai viszik tovább a nevet. De a többik meghalnak.


Stark: Viszatérnek, de ugyanúgy csak Északra akarják majd kiterjeszteni a befolyásukat. Távol fogják magukat tartani déltől. (Hacsak a Másokkal ott nem lesz valami. De mivel anno is ők kötöttek paktumot velük, gondolom most is így lesz, ezért maradnak ott, ahol.)


Targaryen: Dany rájön, hogy Westeros nem neki való hely , mert képtelen felépíteni a rombadőlt királyságot és visszahúz Essosra. Vagy alapít egy új fővárost Queenslandig néven.


Tully, Martell: Megmaradnak. Már közüllük meghaltak elegen.


Királyvár, vastrón: megsemmisülnek teljesen. Senki sem akarja majd újjáépíteni őket.

2015. nov. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!