Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vélemények sirius blackről?...

Vélemények sirius blackről? (Ha lehet hosszút )

Figyelt kérdés

2016. ápr. 2. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Te is nézed a Viasatot? :D
2016. ápr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem , miért néznék ?
2016. ápr. 3. 08:39
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Hát, nem is tudom. Se a filmes, se a könyves Siriust nem kedvelem különösebben. Nincs vel semmi bajom, de személy szerint jobban szeretem Remust, Lunát, Fredet és George-ot. Oké, egy apafigura Harrynek, nagyszerű. Lehúzott tizenkét évet az Azkabanban, király. De igazából semmi olyat nem tett, ami kedvencemmé tette volna. Én a fanfictionös, fiatal Siriust szeretem, akiről csak kevés infót kapunk az eredeti könyvekben. Tudom, hogy fura, hogy egy olyan karaktert szeretek, aki épp, hogy csak cannon, és a legtöbb tulajdonságát az aktuális író aggatja rá, de ez van. És igen, a fiatal és az "öreg" (oké, 35 éves, de valamilyen jelzővel illetnem kellett) szerintem két külön karakter, mivel az a 12 év a dementorok között, azért eléggé jellemformáló lehetett. Na, mindegy. A lényeg az, hogy én a fiatal énjét szeretem. Oké, talán nem jól fogalmaztam: nem a fanfictionös Tapmancsot szeretem, hanem az én általam elképzelt fanfictionös Tapmancsot. Kicsit lehet, kusza lett, bocsi.
2016. ápr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Hosszú véleményt az egyik kedvenc szereplőmről? Ezer örömmel!

Szóval én Sirius-t nagyon bírom, főleg mert vicces és hadja szabadon élni Harry-t. Nem sok olyan felnőtt ember van, aki így átérzi a gyereklétet, és megérti, mi játszódik le egy kamaszfiú fejében. A humora szerintem nagyon jó (persze Fred-del és George-al nem érhet föl) és mindig tudja, hol a helye a szidásnak. A poklon túl! Úgyis mindenki mániája a gyerekszidás. Például amikor az ötös részben Fred és George oda repítették az asztalba a késeket és a nagy fazék forró levest, ahol egy másodperce az ő és Harry keze volt, Mrs. Weasley elkezdett kiabálni, de ő csak nevetett. A húsége és a gondoskodása vadsága ellenére kitűnő, megértem, ha a Főnix Rendje értékes tagja. Bár James Potter a kedvencem a mókás négyesből, az ő ízlése is kell oda.


Sajnos most mennem kell, mert anyám kiakad, de majd folytatom.

2016. ápr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Nekem ő az egyik kedvencem:D

Én is a fiatal énjét imádom nagyon(akit a Lily Evans naplójában olvastam botkrisztől, pont úgy képzeltem el ahogy ott le van írva).

Szeretem hogy vicces és független, emellett nagyon tehetséges és gondoskoskodó.

A legjobban azt szeretem benne hogy nem fél önálló lenni, és hogy már 11 évesen is milyen bátor volt hogy otthagyta a családját és griffendéles lett, hogy elszökött 16 évesen, és hogy mindent megtett a barátaiért, de tényleg mindent.

És az, hogy a legjobb barátja elvesztése és 12 év Azkaban után ilyen viszonylag vidám tudott maradni még jobban tetszik benne:D

2016. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyik kedvenc karakterem. Nyers, szókimondó, hirtelen haragú, de rengeteg lelkiereje van. Akkor nőtt a szívemhez, amikor a barlangban húzta meg magát, ahol csak patkányt tudott enni, csak azért, hogy Harry közelében legyen.
2016. ápr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Nekem ő volt az eggyik kedvencem.Mondjuk bár hasonlóan képzeltem el könyvben mint filmben de nekem könyvben mégis picit jobban tetszett a karaktere.Talán nála voltam a legszomorúbb hogy meghalt mert Dumbledore halálánál is szomorú voltam nagyon de annak a bekövetkezését a könyv jobban érzékelteti míg Sirius halála hirtelen történik
2017. febr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Kevenc karakterem! Imádom! James-ék legjobb barátja, és Harryvel is fiaként törőik. Bátor, okos, erős, őszinte, és humorérzéke is van. Bármit megtenne Harryékért. A tettek embere, és elég szókimondó. A flim-beli Sirius viszont nem tetszett. Nem adta vissza azt a nyers, mégis gyengéd jellemű, önzetlen varázslót, akit a könyvekből megismertem. Soha nem voltam még olyan szomorú egy könyvtől, mint amikor meghalt. Nagyon a szívemhez nőtt. Én lennék a legboldogabb, ha az én keresztapám lenne.
2018. máj. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. máj. 11. 20:07
 10/12 anonim válasza:
70%
Imádom Sirisut! Bárcsak lenne egy olyan keresztapám mint ő! Imádom a humorát, hogy nem apáskodik Harry felett mégis kellően félti és teljesen megérti Harryt, annyira segítőkész mindig lehetett rá számítani ő a kedvencem!Esküszöm depressziós lettem a halálánál végig se akartam utána olvasni az egészet.
2020. dec. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!