Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter rajongók! Egy...

Harry Potter rajongók! Egy kis véleménykutatás: Melyik karakter a kedvencetek a HP-ből és miért?

Figyelt kérdés
max. 2 szereplő és indoklást is kérek! :)

2016. júl. 7. 09:53
1 2 3
 11/24 anonim válasza:

Még csak az első résznél tartok, ha befejeztem írok többet. Amúgy nem mondok Harryt, mert akkor szinte mindenki kedvencei közé sorolná őt. Az én kedvencem eddig: Dumbledore - mert vicces, jófej, humoros,okos

Még gondolkozok McGalagony, Hagrid között

2016. júl. 13. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Weasley ikrek és Sirius jelleme tetszik legjobban. Fiatalosan önfenjűek, keresik a kalandot és lázadnak a szabályok ellen, de közben a jó ügy oldalán állnak.

Lunában az tetszik, hogy nem fél önmagát adni és nemérdekli őt mások véleménye.

2016. júl. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Lupin és McGalagony. Nagyon nehéz volt őket kiválasztani, mert sok olyan karakter van, aki nagyon közel áll a szívemhez.
2016. júl. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
Sirius és Piton. Mert szeretem olvasni a veszekédéseiket. És akárhányszor kezdtem el újra a sorozatot mindig vártam azt a részt amikor egy jelenetben vannak. De nehéz őket kiválasztani, mert mindegyik karakter kb. egy szinten van.
2016. júl. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:

Jaj.. muszáj többet írnom :D

1. Ginny Weasley. Egyszerűen imádom, nagyon hasonlít rám és összeillenek Harryvel*-* nagyon nagy kedvenc:D <3

2. Sirius Black. Basszus, sírtam amikor kiderült hogy meghalt... aztán amennyiszer csak lehet, elolvastam újra a 3. 4. és 5. kötetet. Szerintem legalább annyira megrázott a halála, mint Harryt...

3. A Weasley-ikrek. Humorosak, jófejek és ha úgy van, segítőkészek is:)

4. Hermione. Sokban hasonlít rám, és kedvelem a karaktert:)

5. Az ''aranytrió'', ahogy előttem nevezték :D. Harry, Ron és Hermione, a verhetetlenek:)

2016. júl. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Az ikrek és Ron. A humoruk miatt, hogy a nehéz helyzeteket is megpróbálták humorral enyhíteni, és mikor kellett hősiesek és bátrak voltak. Ron pedig ellentétben a filmmel vicces volt.
2016. júl. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Harry és Draco. Meg még Remus is.

Ha egyetlenegyet kéne mondanom, akkor nagy nehezen Harryt választanám.

Szerintem az egyik legérdekesebb (ha nem a legérdekesebb karakter) az egész könyvben. Van humora, pimasz, néha goromba is, de a legeslegjobb-lelkű ember. Egész gyerekkorában semmibe vették, megalázták, sehogy sem nevelték, mégis illedelmes, szeretetreméltó és alázatos. Egyszerűen imádom.

Aztán ott van Draco, az érme másik fele. Tudom, hogy sokan mondják, hogy "jaj, csak azért szeretik Dracót, mert jól néz ki, blablabla" megsúgom, hogy nem. Draco is rendkívül érdekes, meg nem értett karakter, és mindenek felett piszok értelmes. Én azt is hiszem, hogy jó ember, és nem olyan, mint az apja. Nagyon-nagyon szeretem.

Remus meg csak... hát, ő Remus <3 Leginkább azért szeretem, mert ő is ugyanolyan, mint James, vagy Sirius, viszont felelősségteljes és érett. Ez tetszik benne a legjobban.

2016. júl. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Piton és Ginny.

Ginny a humora és a tehetsége miatt. Egyik kedvenc szereplőm, és szerintem amolyan nem lehet nem szeretni karakter.

Piton pedig a bátorsága miatt. És azért, mert az egészet nem úgy csinálta végig, hogy "Húha, most megmentem a taknyos seggét, és mindenki engem fog ünnepelni", hanem titokban, és úgy állította be, mintha gyűlölné Harry-t. Pedig a szeme a Lilié...

2016. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Többet fogok írni. :D

Szóval ugye alapból Harry, Ron és Hermione, mindannyian nagyon jól megírt, szimpatikus karakterek, nagyon bírom őket.

Dumbledore, mert nagy tudású, bölcs, vicces.

Weasley ikrek, mert viccesek.

És persze Ginny, meg Perselus Piton.

2018. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen McGalagony. Vannak olyan beszólásai...( Bárdolatlan bugyuta barbár bohócok! )
2018. márc. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!