Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter rajongók! Egy...

Harry Potter rajongók! Egy kis véleménykutatás: Melyik karakter a kedvencetek a HP-ből és miért?

Figyelt kérdés
max. 2 szereplő és indoklást is kérek! :)

2016. júl. 7. 09:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nem tudnek csak 2ot valasztani mert tobb is van akiket nagyon szeretek. Piton, bellatrix es voldemort talan, akiket a legjobban szerettem. Nem igazan tudom megmodani hogy miert pont ok (oke piton meg ertheto talan :D) de mar kiskoromban is mindig a gonosz karakterek voltak a kedvenceim. Valahogy erdekesebbnek es izgalmasabbnak talalom oket mint a jokat
2018. jún. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Draco Malfoy, Perselus Piton és Harry Potter, az indokokat pedig leírták előttem. :))
2018. júl. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 xoxoDream ***** válasza:

Sirius Black, mert a családi háttere ellenére is a jó oldalon harcolt. Amikor pedig megtudta, hogy Harry veszélyben van azonnal rohant a segítségére. Fiatalos, örök csínytevő, akit nem érdekelnek a szabályok. Meghát kibírta, hogy másodjára is be legyen zárva a Grimmuald téri házba, mégha duzzogva is, amihez elég nagy kitartás kell szerintem.

Remus Lupin, mert... Mert imádom. Utálom, hogy szörnyetegnek hiszi magát és azt hiszi, hogy csak azért mert vérfarkas neki nem jár boldogság. Ráadásul ő az aki a Tekergők közül utoljára hal meg, elveszti az összes barátját, ami szintén nagyon szívszorító.

De ugyan így imádom Jamest, Lily-t, Perselust és Regulust is. (Jó talán egy icipicit Pettigrew-t is elviselem)

2020. ápr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Férfi közül Piton és Lupin (szerintem nem kell indokolni), lányok közül pedik Tonks és Luna. Mindketten őszinték, szeretjetőek.
2021. jan. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!