Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek ki a kedvenc Harry...

Nektek ki a kedvenc Harry Potter szereplőtök és miért?

Figyelt kérdés

Most olvastam újra a Harry Pottert szerintem legalább ötödszörre és kiváncsi lettem hogy vajon Nektek ki(k) a szerplőtök :).

Nekem: Dumbledore azért mert végtelenül jószívű, de egyben szigorú is. Mindenkiben, még a legromlottabb emberben is a jót látja meg. Továbbá hatalmas varázsereje van, mégis csak akkor használja ha szüksége van rá (nem úgy mint Voldemort). És nem vág fel azzal hogy ő milyen bölcs, mekkora a varázsereje.

A másik kedvecem: Dobby, a szabad manó: azért mert egyrészt elszökött Malfoyéktol "csak" azért hogy megmondhassa Harrynek hogy veszélyben van, habár tudta hogy emiatt meg kell bűnhődnie. Másrészt kiáll magáért. Ha egyszer elhatározta hogy pénzért fog dolgozni akkor pénzért dolgozik. Mindig kiáll Harry melett és nagyon jószívű. (Megszakadt a szívem amikor meghalt)



2016. szept. 30. 23:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, erre van egy király mém.

"- Potter, igaz az, hogy kiabált Umbridge professzorral?

- Igen, tanárnő.

- A szemébe mondta, hogy hazudik?

- Igen, tanárnő.

- Jár a keksz, Potter." :D

2016. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
#11 Neeeeeeee :D :D :D
2016. okt. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
McGalagony, Remus, Tonks, Sirius, az ikrek, Ginny... meg egy kicsit Draco is. :)
2016. okt. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

hmmm :D nehéz kérdés :D valamiért a legtöbb karaktert kedveli az ember akarva akaratlanul

Mindenki annyira emberközeli, élethű

Könyvben nagyon bírtam Harryt Dobbyt, Hermionét, Hagridot, az ikreket, Mrs Weasleyt, Lupin és sorolhatnám.

De abszolút kedvencem Ron.A vicces kis lusta hűséges barát egyértelműen belezúgtam.

A másik ilyen Piton.Őt sose tudtam hova tenni és emiatt a rejtélyesség miatt kedveltem. Bírtam, hogy ennyire titokzatos.

Könyvben nem, de filmben bírtam Dracot. Talán azért mert a színész nagyon jól hozta.

2016. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

A kedvenc könyvem (és filmem) a Harry Potter,szinte minden szereplő közel áll hozzám,de a kedvenceim:

Hermione Granger:Példakép.Nagyon okos,figyelmes,kedves,bármit megtenne a barátaiért,és nincs az a probléma ami kifogna rajta...bebizonyítja,hogy az ember(boszorkány) hiába lány,és hiába rendelkezik mugli felmenőkkel, lehet tehetségesebb,és érhet ugyanannyit(ha nem többet) mint "aranyvérű" társai.

Fred és George:Rengeteget nevettem a vicceiken,és,hogy mindenben meglátják a jót.Segítik egymást és a szeretteiket.

De ami igazán megfogott bennük,az a Weasley Varázsvicc Vállalat.Ezzel az volt a céljuk,hogy lelket és erőt öntsenek az emberekbe,és egy kis vidámságot vigyenek az életükbe amikor olyan szomorú napokat élnek,és a világukat veszély fenyegeti.

Ezen kívül nagy kedvenc még Dumbledore,Dobby,McGalagony,Ginny és Luna.

Örülök,hogy itt is ilyen sok a rajongó :)

2016. okt. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!