Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ehezok viadala, Percy Jackson,...

Beakb kérdése:

Ehezok viadala, Percy Jackson, Harry Potter vagy Bexi?

Figyelt kérdés
En nem tudok valasztani, ti melyiket valasztanatok???

2017. jan. 14. 22:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
91%

Hát, én a Gyűrűk Urát is mesézem, ami a kedvenc könyvem. Meg úgy kábé minden fantasyt, pláne, amit az ifjúságnak (a HP első kötetei konkrétan gyerekeknek) írtak. Szerintem ebben nincs semmi sértő :)

Pottermore-ra meg nem járok, leszednék a fejem! (Ahogy te is... Aucs...)

2017. aug. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Bexi
2017. szept. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
97%
Először egyértelműen a Harry Potter, az egy olyan olvasmány amit egyszerűen nem lehet kihagyni, rögtön magával ragad és beleszeretsz :) Másodiknak a Percy Jacksont mondanám, nem csak egy hihetetlen kreatív és izgalmas sztori egy olyan szerelmi szállal, ami lenyűgöző, hanem lexikális tudást is rengeteget szerezhetsz, én a görög mitológiát ebből a könyvből tanultam meg, összekötöd a kellemeset a hasznossal. Az éhezők viadalát még nem olvastam, de mindenképpen el fogom, a Bexi pedig egy olyan könyv ami nem ér fel a többi könyv szintjéhez, ennek ellenére ha nem akarsz kalandos könyveket olvasni, akkor egy hétköznapi olvasmánynak tökéletes, nekem egyébként borzasztóan tetszett.
2018. márc. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Ehezok viadala, Percy Jackson, Harry Potter vagy Bexi?

Éhezők viadala- a könyv annyira nem tetszett, de maga az ötlet, és a film annál inkább


Percy jackson- humoros, könnyen érthető, mai nyelven van megírva, könyv jobb mint a film


Bexi- nagyon tetszett ez is amikor olvastam


Harry Potter- ezen nőttem fel, min. 6x elolvastam minden részét (volt amit sokkal többször is) a filmeket is min. 4x megnéztem, 6.-os koromig ha bárki kérdezte, mi a kedvenc könyvem/filmem, ravagtam hogy ez (még mindig imádom, de már nem érzem magam a legnagyobb rajongónak😅)



Kérdésedre sajnos nem igazán tudok válaszolni, talán azt mondom hogy

1. HP, PJ


2. Bexi


3. Éhezők viadala

2021. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Harry Potter, Percy Jackson, Bexi. Szerintem mind három nagyon jó könyv. Bár attól füg hány éves vagy.
2021. márc. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem lehet így választani, más műfaj, más korosztálynak.
2023. okt. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!