Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mennyi igaz Michael Jackson...

Mennyi igaz Michael Jackson pedofil ügyeiből?

Figyelt kérdés

2022. szept. 20. 16:10
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
31%

A szülőket megvették peren kívüli megegyezéssel!

A szörny megba@szta a gyerekeiket, ezért beperelték majd felajánlott nekik 35 millió dollár össz. értékben pénzt, hogy kussoljanak. Azok meg elfogadták… Valahol ez is alja dolog, de fel fogjuk hogy ez fejenként is több milliárd forint? Ráadásul akkoriban még többet ért.

A szülők meg úgy voltak vele, hogy lehet sosem tudják rábizonyítani a dolgokat, de így legalább szép életük lesz, mert ez rengeteg pénz… Ez is alja dolog valahol, de a legtöbb ember így működik és igen, ennyi pénzért még úgy is elhallgatnak, ha valaki megb@szta a gyereküket.


A szörnyeteg, ha nem bűnös, akkor nem peren kívül egyezik meg, hanem bele megy a perbe… Ha nem bűnös, akkor nem tudják rábizonyítani a vádakat, jobban jár mert a pénze is megmarad, illetve lesz róla papírja hogy felmentették.


Csak ugye a szörnyeteg bűnös volt, ezért a szülők megvásárlása volt az egyetlen út.


Az is beszédes, hogy bár nem körözték, hiszen a vádlókkal megegyezett elképesztő összegekért, azért olyan országba menekült, ahonnan nincs kiadatás az Egyesült Államokba.


“Menekül a gonosz bár nem űzi senki”

2022. szept. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
96%
Második alkalommal volt tárgyalás, tehát belement a perbe,
2022. szept. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
21%

#10: "A sok naiv hülye ember meg minden hazugságot elhisz amit a tv-ben mondanak, vagy amit az újságokban írnak."

Miért, te nem a TV-ből, meg az újságokból tájékozódsz? Csak te nem a vádakat hiszed el, hanem az őt védelmezőknek (mondhatni: bűnpártolóknak) adsz igazat.

"Arról bezzeg soha nem írtak, hogy hány gyereknek adakozott, hány ember életét mentette meg, hogy gyermekkórházakat látogatott."

Dehogynem írtak! Én is sokat olvastam róla és láttam a TV-ben, mint ahogy nyilván te is. Ha nem írtak volna róla, sem te, sem én nem tudnék róla. Ezt viszont senki nem vitatja. Volt pénze, volt miből jótékonykodni. Ettől még pedofil volt.

2022. szept. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
30%

Amúgy a világon egyetlen egy olyan ember van mint Michael Jackson. Azaz, azzal a családi háttérrel, tehetséggel,, munkával, apával , anyával. stb..

Csak Michael Jackson. Azaz, persze a pszichológusok fel tudnak olyanra írni általános képletet, hogy aki bántalmazott gyerek volt, vagy mindent megkapott, vagy ennyi testvére volt, vagy anyuka elfoglalt volt és nem törődött vele, de apuka igen, vagy fordítva, stb..., ezért lett olyan felnőtt amilyen, hiszen mindenki gyermekkora terméke részben.


De senki más nem lépett fel 5 (öt) éves kora óta színpadon emberek előtt, senkit nem fegyelmezett az apja övvel vagy acélzsinórral a kezében a próbákon, ha egy lépést vagy hangot elrontottál, senki más közben nem érezte, hogy az édesanyja közben a tökéletesség maga, senkinek nem volt természetes, hogy van még 8 testvére és mindenkit a show business felé terelnek, csak mert ennek így kell lennie. Senkinek nem volt természetes, hogy egy házi tanítóval napi 2 órát tanulok, majd az említett körülmények között próbálok, aztán Indiana államban fekszem, majd Vegasban ébredem. Jövő héten Argentína, két hét múlva Svájc, Hollandia, vissza Amerika. Apám közben mellettem ül, és olyanokat mondd, hogy nagy az orrod, ezt nem tőlem örökölted, nem vigasztal meg, ha félsz a repülőn 12 évesen. Minden belső gyermekkori természetes érzést nem fedez fel, vagy nagyon abnormális úton; ennek tetejére, gyermekkorod óra testőrök kísérnek mindenhova, remegve lépsz ki, hogy ki tépi ki a hajad, hányan jönnek rád, tévében szerepelsz, újságban, közben tudat alatt apád képe be-be villan; vajon hogy néznek rám a rajongók, hallják ezt? megfelelek nekik? újságban nem írnak rólam durván? .........stb... stb...stb...


na, ebbe egyedül Michael Jackson "szocializálódott", ezért senkinek semmi joga felette pálcát verni, és megítélni, mert senkinek az égvilágon még ismerősem lehetnek ezek az érzések, tapasztalatok.


És, ezért, ha ő azt mondja, hogy nem molesztált gyereket, és a szülők lelépnek a pénzzel, majd a bíróságon is kimondják ártatlanságukat, és a vádlottak is össze-vissza beszélnek, és az FBI sem talál több éves nyomozás után semmi, akkor nekem hiteles,. És ki merem jelenteni, hogy nem volt pedofil.


És a gyermekkora ismeretében ki vagyok én, hogy elítéljek bármilyen embert is; abszolút nem is tartom furcsának, hogy gyerekekkel ment ide-oda, a sebeket pótolta gondolom. És, aki kutyát visz mindenhová, az kutyákat vegzál?

2022. szept. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
27%

#14 Az, hogy valakinek nehéz volt a gyerekkora, nem mentség. Hitlert is keményen verte az apja.

Az, hogy a sebeidet a szobádba felvitt gyerekekkel szeretnéd gyógyítani, nem kiélni, hanem kezeltetni való hajlam.

2022. szept. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
14%

Michael Jackson nem embert ölt, csupán gyerekekkel vette magát körbe.


Aki macskával, és kutyával az mind zoofiliás ?

2022. szept. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
32%
#16 A gyerekek érző-cselekvő emberi lények, nem pedig házi kedvencek ahhoz, hogy kielégítsd az érzelmi szükségleteidet. Lehet őket szeretni, lehet őket támogatni, lehet velük időt tölteni - ha ez tesz boldoggá, sok különféle elfogadott megoldás közül választhatsz. Azt viszont már minimális emberi és társas készségekkel is le lehet vágni, hogy mennyire ijesztően furcsa és (akár a legjobb szándékod ellenére is) mennyi rosszabbnál rosszabb félreértésre adhat okot, ha felnőtt férfiként szülői felügyelet nélkül gyerekeket viszel fel éjszakára a hálószobádba.
2022. szept. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
81%

Nem vitte fel, azért mert XY leírja újságíróként, te meg elhiszed nem tény.


Az is lehet címlapon, hogy meghalt XY, aztán a cikkből kiderült, hogy mondjuk csak egy videójátékban halt meg, na így működik a bulvár-

2022. szept. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
29%

"Nem vitte fel, azért mert XY leírja újságíróként, te meg elhiszed nem tény."

Televíziós interjúkban is beismerte, hogy gyerekeket vitt fel a hálószobájába. De ne zavarjon.

2022. szept. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
27%
Küldj linket , ahol elhangzik , hogy "fogtam és felvittem gyereket a hotelszobámba "
2022. szept. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!