Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mennyi igaz Michael Jackson...

Mennyi igaz Michael Jackson pedofil ügyeiből?

Figyelt kérdés

2022. szept. 20. 16:10
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
95%
11-Ne essünk már túlzásokba gondolom a blikkben olvastad ezeket.
2022. szept. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
19%
#30 Ha elolvastad volna az eddigi válaszokat, látnád, Jackson-imádók tagadják azt, amit még ő maga is beismert, hogy vitt gyerekeket a hálószobájába.
2022. szept. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
70%

32-es Amit a média szépen ki is forgatott,mert ő sohasem mondta azt,hogy "befekszik a gyerekek mellé" Csak annyit,hogy átadja a helyét.Amit persze többen is bizonyítottak.


“Vannak vendégszobáink, de amikor gyerekek jönnek ide, akkor mindig velem akarnak maradni, soha nem a vendégszobában. Sosem invitáltam őket a szobámba, mindig csak velem akarnak maradni. Azt mondják: ‘Veled maradhatunk ma este?’, így én azt mondom: ‘Ha a szüleid beleegyeznek, akkor igen, maradhatsz.”


Michael Jackson



2011-es “Barátom, Michael: Egy hétköznapi barátság egy nem hétköznapi emberrel” című könyvében Cascio így számolt be arról, hogy mi is történt pontosan:


“Gavin és Star könyörgőre fogta én pedig továbbra is nemet mondtam, s akkor Janet [Arvizo – a fiúk anyja] azt mondta Michaelnek: ‘Tényleg veled akarnak maradni. Részemről rendben van.’ Michael megadta magát. Nem akart csalódást okozni a gyerekeknek. A szíve jó helyen volt, de teljesen tisztában volt a kockázattal. Azt mondta nekem: ‘Frank, ha a szobámban maradnak, akkor te is velem maradsz! Nem bízom ebben az anyában. Valami nincs rendben vele.’ Én teljesen elleneztem a dolgot, de azt mondtam: ‘Jól van. Megtesszük, amit meg kell.’ Az, hogy én ott vagyok megvédi Michaelt bármilyen alattomos ötlettől, amit Arvizóék esetleg dédelgetnek. Legalábbis elég naivak voltunk ahhoz, hogy ezt gondoljuk.”


Tessék végig olvasni [link]

2022. szept. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
76%

[link]

A gyerekek az ágyon, Michael pedig a földön aludt"- Frank Cascio

2022. szept. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
51%

Marlon Brando is biztos azért jelentette fel Jackot, mert nem volt pedofil.


Milyen érdekes az is, hogy a többi milliárdos énekes, sportoló 90 százalékát nem vádolják meg ilyenekkel “a pénz miatt”, akiket meg igen, kiderül hogy bűnösök… Csak Jacko ellen esküdött össze a világ.

2022. szept. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
95%

35

Charles Thomson Válasza arra a kérdésre,hogy mi a különbség azok között az ügyek között amikkel ő találkozott és Michael Jackson ügye között


" Egyik általam ismert büntetőügyben sincs anyagi motiváció a vádaskodára, nincsenek sok millió dolláros követelések,és azokban az ügyekben, ahol született ítélet és amelyeket én is végigkövettem az áldozatok hitelesek, a történetük konzekvens amit a Michael Jackson elleni vádakról nem lehet elmondani.Azok mindig ellentmondásosak, a vádlókról mindig kiderül a hamis tanúzás és hogy igazából csak a pénz érdekelte őket."


Részlet a Square One című dokumentumfilmből

[link]

2022. szept. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
95%

Ami pedig Marlon Brandot illeti maga fia cáfolta,hogy az apja ilyet tett volna,hiszen a legjobb barátja volt Michaelnek



Marlon Brando's son slams report of dad making Michael Jackson cry


Marlon Brando's son, Miko, is firing back at a report that his famous father reduced Michael Jackson to tears during a dinner conversation about the late pop star's sexuality.


"I was friends with Michael Jackson for over 27 years and my father adored him. I don't appreciate my father's words being twisted to imply that Michael hurt anyone," he wrote in a letter to the LA Times that was seen by Page Six. The newspaper this week revealed that Brandon Ogborn's podcast "Telephone Stories: The Trials of Michael Jackson" - claimed it unearthed a


sworn statement by Brando to prosecutors when Jackson was under


investigation in 1994


In an episode streaming Sunday, Ogborn reads a transcript in which "The Godfather" legend detailed a conversation he once had with Jackson at the singer's Neverland Ranch.


The Times reported that Ogborn verified its authenticity with Lauren Weis,


who investigated Jackson as an LA prosecutor and is now a judge.


"He said, 'I don't know, I don't know.' He was crying hard enough that... I tried to assuage him. I tried to help him all I could."


And in an explosive conclusion, the Times reported that, "Brando told prosecutors he originally thought Jackson was gay but now believed it was 'pretty reasonable to conclude that he may have had something to do with kids."


Miko, who once served as Jackson's driver, shot back in his letter: "This is just someone's cheap publicity stunt to promote their paid podcast. My father would never have been friends with Michael if he thought he was capable of doing harm to kids, and he would never imply anything negative about Michael. Please correct your story."


Ogborn didn't comment.

2022. szept. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
95%

"Nagyon fontos számomra, hogy megosszam a történetemet, mert amikor a mindennapi életben beszélgetek róla olyan emberekkel, akiket nem ismerek, vagy még olyanokkal is, akiket ismerek, még mindig mindenki azt hiszi, hogy bűnös volt.Nehéz elhinni, hogy ez még mindig tart.

Nem ez történt... Nagyon szörnyű dolgokkal vádolták, és igazán szégyen a bolygónak, hogy egy ilyen fantasztikus embert veszített el.Úgy kell néznünk a dolgokat, ahogyan azok valójában voltak, ahelyett, hogy azt mondanánk, hogy "ó igen, ő egy különc, furcsa fickó volt, tehát biztosan bűnös volt".

Mindannyian különbözőek vagyunk, és Isten nem engedheti meg, hogy valakit bűnösnek találjanak a bíróságon csak azért, mert furcsa vagy különc volt."


Paula Coccoz, a Michael Jackson-per 10. számú esküdtje, Stephanie Nolasco interjúja a Fox News számára, július 21


" Teljesen nyilvánvaló volt, hogy soha nem történt semmilyen zaklatás. Az is nyilvánvaló volt, hogy a család részéről voltak hátsó szándékok, és hogy az anya mindent megrendezett... Én ezt gondolom.Egyetlen bizonyíték sem volt, amely bizonyította volna a bűnösségét, vagy kétségbe vonta volna az ártatlanságát.

Egyértelmű volt, hogy nem tehetünk mást, mint hogy a "Nem bűnös mellett szavazunk"


Paula Coccoz, a Michael Jackson-per 10. számú esküdtje, Stephanie Nolasco interjúja a Fox News számára, július 21


GAVIN KÖZÖMBÖSNEK TŰNT


Ami Gavint illeti, egyáltalán nem tűnt megrendültnek.

Vannak fiaim, és tudom, hogy a fiúk útjai elég egyértelműek. Ha a gyerekeket olyan helyzetbe hozzuk, ahol hirtelen felnőttek veszik körül őket, teljesen más emberekké válnak.A zaklatásról, gondolom, nagyon-nagyon nehéz beszélni, különösen egy emberekkel teli tárgyalóteremben. Azt hiszem, ez valami olyasmi, ami felzaklató.

Számára azonban ez nem volt nagy ügy, csak egy újabb nap a bíróságon.Az ilyen trauma által kiváltott érzelmek, különösen, ha azt valaki okozta, akivel törődtél, és aki csúnyán cserbenhagyott téged, gondolom, egy kicsit intenzívebbek.

Ehelyett semmi: még egy könnycsepp vagy zokogás sem. Ez is egy kicsit furcsa volt.


Paula Coccoz, a Michael Jackson-per 10. számú esküdtje, Stephanie Nolasco interjúja a Fox News számára, július 21



"Nagyon érzékeny voltam a kérdésre. Eléggé magamra vettem. Soha nem szeretné, ha ilyesmi történne a gyermekeivel.

Ezért számomra soha nem számított, hogy ő Michael Jackson: ha elkövette volna azokat a bűncselekményeket, amelyekkel vádolták, nem okozott volna gondot, hogy bűnösnek találjam.Emlékszem, hogy figyeltem az arcát és a testbeszédét Gavin Arvizo vallomása alatt. Látszott rajta, hogy mennyire mélyen megbántották: lehajtotta a fejét, és kerülte a szemkontaktust. Magába szívta az összes tanúvallomást, és a testbeszéde világosan mutatta szomorúságát."


Paula Coccoz, a Michael Jackson-per 10. számú esküdtje, Stephanie Nolasco interjúja a Fox News számára, július 21

2022. szept. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
25%
Szerintem Jacko pedofil volt. Elismerte, hogy nem tudott a nőkkel mit kezdeni, a felesége csak kamu volt, egy üzlet miatt vette el. Az emberek azt gondolják, hogy ha valaki a színpadon jól remekel, az már tuti jó ember is. Tény és való a tehetségében nem kételkedem. De nagyon furcsa volt szerintem a viselkedése is. Valami nem stimmelt vele. Ahogy kinézett, amiket csinált a testével, arcával. Én simán elhiszem, hogy molesztálta a gyerekeket. Ez az un. angyalbőrbe bújt farkas esete.
febr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!