Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mennyi igaz Michael Jackson...

Mennyi igaz Michael Jackson pedofil ügyeiből?

Figyelt kérdés

2022. szept. 20. 16:10
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
24%
Michael Jackson szájából az is elhangzott tárgyaláson, hogy egy ágyban aludtak, de mindegy! Egyedül a közösülést tagadta le, de amikor arról kérdezték, akkor is nagyokat kuncogott, meg ásítozott… Ismert tény, hogy nem valódi ásításokat a hazudozó emberek produkálnak zavarukban.
2022. szept. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
31%

"Küldj linket , ahol elhangzik , hogy "fogtam és felvittem gyereket a hotelszobámba "

Tessék:

https://www.youtube.com/watch?v=MMrOZte3hvo

2022. szept. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
16%
Iszonyat creepy ez az ember.
2022. szept. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
86%
És amikor mondja, hogy nem aludtak az adott fiúval egy ágyban, mert Ő hálózsákban aludt, de ugyanabban a szobában, az ágya mellett… Akkor azt is hozzáteszi, hogy más gyerekekkel aludt már egy ágyban is!
2022. szept. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
81%

Nem hangzik el, hogy fogtam és felvittem...


Miért? És amikor valaki elmegy családbarátokkal nyaralni és egy szobában alszanak? Ha megbízol benne? Nem aludhana a gyereked ott egy gyerekkori barátodnál, vagy bárkinél akiben megbízol? Mamájánál sem?


És az is elhangzik, hogy amikor az mondják az emberek, hogy "ágyba" akkor szexre gondolnak. Ő nem.

2022. szept. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
96%

"Volt, hogy peren kívül megegyezett egy szülővel és fizetett. Úgyhogy valószínűleg van valami igazságtartalma a vádaknak."


2-es Azért mert valaki fizett még nem jelenti a bünősségét.És különben sem ő volt az első aki,ártatlanul fizetett



Tessék végig olvasni,hogy miről is beszélek



A J.C. Penney-ügy


A tárgyalás során fény derült az úgynevezett J.C. Penney incidensre. 1998-ban Janet Arvizo beperelte 3 millió dollárra a J.C. Penney áruházat, azt állítva, hogy a biztonsági őrei szexuálisan zaklatták őt.


Az előzmény az, hogy fia, Gavin lopott az áruházból. A biztonság őrök utolérték őket a parkolóban, Janet pedig szóváltásba keveredett az egyikkel, amit tettlegesség is kísért, így letartóztatták. Az apát, Davidet és a két gyereket visszakísérték az áruházba, ahol David azt mondta Gavin saját szakállára lopta el az árut, ő és Star csak megpróbálták megállítani őt és visszavitetni vele azt az áruházba. (Na persze!) Emiatt nem emeltek ellenük vádat. Nem sokkal később Janetet is hazaengedték a rendőrségről. David később azt mondta, hogy otthon felesége mindnyájukkal leíratta egy papírra a történteket, majd megváltoztatta azt a saját szájíze szerint és arra utasította őket, hogy tanulják be a módosított történetet. Egy év elteltével 3 millió dolláros polgári pert indítottak a J.C. Penney ellen „tettlegesség, szabadságban való jogtalan korlátozás és érzelmi megrázkódtatás” miatt. Még egy évvel később Janet újabb vádpontot csatolt: „szexuális zaklatás”. Azt állította, hogy az őrök a parkolóban simogatták a mellét, tíz-húsz alkalommal megnyomták a mellbimbóját és molesztálták „vaginális területen”. Valamint azzal is vádolta az őröket, hogy ököllel arcon verték és rasszista megjegyzéseket tettek rá (Arvizóék latinok). És mindez két évvel az incidens után jutott eszébe…


A J.C. Penney per során Janet Arvizo barátságot kötött, Mary Holzerrel, aki asszisztensként dolgozott a Feldman & Rothstein ügyvédi irodában – ez a cég képviselte Janetet (nincs közük Larry Feldman ügyvédhez, akiről más bejegyzésekben már esett szó). Holzer vallomást tett a 2005-ös Jackson per során. Ebből nagyon sok mindenre fény derült Janet Arvizo személyiségéről és a J.C. Penney incidensről, ami esetünkben azért érdekes, mert azt láthatjuk belőle, hogy Arvizóéknak már volt tapasztalata arról hogyan zsaroljanak ki pénzt emberektől, sőt cégektől pereskedés, fenyegetőzés és hamis vádak segítségével. Janetet egy a J.C. Penney által megbízott pszichiáter egyébként úgy jellemezte az ügy során, hogy „skizofréniás, kényszerképzetei vannak és depressziós”…


A Jackson-per során a tanúk padján Mary Holzer felidézett egy esetet, amikor orvoshoz vitte Janet Arvizót azért, hogy látleletet vegyenek és a nő a bejárat előtt földhöz vágta magát és elkezdte azt üvöltözni, hogy az orvos és az ápolók ördögök és mind el akarják őt kapni. Holzer megpróbálta elmagyarázni neki, hogy az orvosok csak általános kérdéseket tesznek fel neki arról, hogy hogyan szerezte a sérüléseit. Holzer azt is felidézte, hogy megpróbálta kapcsolatát Arvizóékkal szigorúan üzleti szinten tartani, de nehéz volt ellenállnia Janet és gyermekei dagályos törleszkedésének.


HOLZER: Eljöttek az irodámba. Időnként csak felbukkantak és a gyerekek bejöttek az irodámba, beültek az ölembe, rajzoltak nekem, üzeneteket írtak nekem, hogy mennyire szeretnek és kitűzték az üzenő táblámra, meg, hogy mennyire nagyszerű vagyok és hogy sokat segítek a családjuknak.


Janet Arvizo elárulta Holzernek, hogy előre felkészítette és kiképezte a gyerekeit arról, hogy mit mondjanak az orvosi vizsgálatokon és kihallgatásokon és kifejezetten azért íratta be őket színiskolába, mert „azt akarta, hogy jó színészek legyenek, hogy megmondhassa nekik mit mondjanak és hogyan viselkedjenek”.


MESEREAU: Mondott önnek (Janet Arvizo) valaha valamit arról, hogy Gavin megfelelően adja elő a sztorijait a J.C. Penney ügyben?


HOLZER: Igen.


MESEREAU: Mit mondott?


HOLZER: Azt mondta nem aggódik. Ez akkor volt, amikor Gavin, Star és Janet független pszichiátriai vizsgálata folyt. És amikor az orvos rendelőjében voltunk ő nagyon aggódott amiatt, hogy általános formanyomtatványokat kell kitölteniük, tudja, ilyeneket, hogy ’Általában boldognak érzed magad?’, ’Általában szomorúnak érzed magad?’, tudja, ’Milyen napok?’ – ’Hogy érzed magad amikor felkelsz?’ Ilyesféle formanyomtatványok. És nem engedte, hogy a gyerekei kitöltsék. És utána részt akart venni egy orvosi vizsgálaton a gyerekekkel. Én pedig mondtam neki, tudja, azt mondtam, tudja, hogy ’Ez nem így működik.’ Tudja. ’Az orvos egyedül akar beszélni a gyerekekkel.’ Tudja. ’Te nem mehetsz be oda.’ És ő azt mondta: ’Nos, biztos vagyok benne, hogy Gavin megfelelően fogja előadni a történetet, de nem vagyok biztos abban, hogy Star emlékezni fog arra, amit gyakoroltunk és amit mondtam neki, hogy mondjon.’


Janet Arvizo azt is elismerte Holzernek, hogy nem a J.C. Penney biztonsági őrei verték meg, hanem a férje. Nem véletlen, hogy a letartóztatásakor készült fotókon még nem láthatók rajta sérülések. A sérüléseiről készült képek egy héttel az incidens után készültek.

[link]

2022. szept. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
96%

5-ös


Az egész egy ágyban alvás kérdését ezt megelőzően 2003-ban kapta fel a média, amikor a Martin Bashir-féle “Living with Michael Jackson” interjúban Jackson nyíltan beszélt arról, hogy megosztja az ágyát gyerekekkel. A hírhedt jelenetben Jackson és későbbi vádlója, Gavin Arvizo egymás kezét fogják, miközben Jackson arról beszél, hogy semmi rossz nincs abban, ha az ember megosztja az ágyát gyerekekkel. Azt mondja, hogy ha egy gyerek az ágyában akar aludni, ő megengedi, miközben ő a földön alszik egy hálózsákban. Azt is elmondja, hogy néha gyerekek, pl. Macaulay vagy Kieran Culkin az ágyában aludtak, de ő általában ilyenkor a földön alszik. Azt is leszögezte, hogy ő sosem invitál gyerekeket a hálószobájába:


“Vannak vendégszobáink, de amikor gyerekek jönnek ide, akkor mindig velem akarnak maradni, soha nem a vendégszobában. Sosem invitáltam őket a szobámba, mindig csak velem akarnak maradni. Azt mondják: ‘Veled maradhatunk ma este?’, így én azt mondom: ‘Ha a szüleid beleegyeznek, akkor igen, maradhatsz.” [1]


Az interjúban utalás történik arra, hogy Gavin Jackson ágyában aludt. Ez nagy felzúdulást keltett akkor a médiában, ám a 2005-ös per során kiderült, hogy Gavin egyetlen azt megelőző alkalommal aludt Jackson ágyában, 2000 nyarán, s nem volt egyedül a sztárral. Magában a Bashir-interjúban is elismeri Gavin, hogy ő kérte meg a sztárt arra, hogy ő és az öccse, Star a szobájában aludhasson, s hogy míg ők az ágyban aludtak, addig Jackson a földön.


Csak kevesen figyeltek oda arra, hogy Jackson mit is értett az ágya megosztásán itt. Azt, hogy odaadta az ágyát Gavinnek és Starnak, miközben ő a földön aludt. Soha nem állítják azt az interjúban, hogy Gavin és Jackson egy ágyban aludtak volna.


Valójában sok fontos részlet arról az éjszakáról kimaradt az interjúból. Például az, hogy Jackson személyi asszisztense, Frank Cascio, valamint Jackson gyermekei, Prince és Paris szintén a szobában aludtak: a négy gyerek (Gavin, Star, Prince és Paris) az ágyon, a két férfi a földön. 2011-es “Barátom, Michael: Egy hétköznapi barátság egy nem hétköznapi emberrel” című könyvében Cascio így számolt be arról, hogy mi is történt pontosan:


“Gavin és Star könyörgőre fogta én pedig továbbra is nemet mondtam, s akkor Janet [Arvizo – a fiúk anyja] azt mondta Michaelnek: ‘Tényleg veled akarnak maradni. Részemről rendben van.’ Michael megadta magát. Nem akart csalódást okozni a gyerekeknek. A szíve jó helyen volt, de teljesen tisztában volt a kockázattal. Azt mondta nekem: ‘Frank, ha a szobámban maradnak, akkor te is velem maradsz! Nem bízom ebben az anyában. Valami nincs rendben vele.’ Én teljesen elleneztem a dolgot, de azt mondtam: ‘Jól van. Megtesszük, amit meg kell.’ Az, hogy én ott vagyok megvédi Michaelt bármilyen alattomos ötlettől, amit Arvizóék esetleg dédelgetnek. Legalábbis elég naivak voltunk ahhoz, hogy ezt gondoljuk.” [3]


Később a tárgyaláson Arvizóék is elismerték a történet ezen változatát.


Mindazonáltal ez a jelenet megpecsételte Jackson sorsát, s nagy vitákat váltott ki a gyerekekkel való kapcsolatáról. A média által festett kép egy szexuális ragadozó volt, aki azzal a szándékkal csalogat gyerekeket a szobájába, hogy szexuálisan molesztálja őket, miközben a szülőket távol tartja. A valóságban Jackson hálószobája kétemeletes volt, egy olyan hely ahol gyakran összegyűltek a vendégei, barátai – s a szülők éppen úgy ott maradhattak, mint a gyerekek.


2005-ös “Lost Boy” című könyvében Macaluay Culkin apja, Kit Culkin ezt írta:


“Michael hálószobája (egy hatalmas szoba beugrókkal és öltöző szobával és egy kandallóval, ajtókkal egy magán kertre, s egy a felső szintre vezető lépcsővel) csaknem mindig nyitott hely volt, ahol együtt lehetett lenni – akárcsak majdnem az egész ház. A gyerekeim az ágyon ültek, akárcsak én és kártyáztunk vagy sakkoztunk vagy tévéztünk vagy akármi, de ugyanezeket csináltunk majdnem mindenütt. Lehet, hogy időnként elaludtak ott a gyerekeim, mint ahogy alkalmanként meg bárhol máshol elaludtak a nap bármelyik szakaszában. Ugyan volt lefekvési idő, de én ezt ritkán erőltettem, végül is Neverlanden voltak játszani – és ahogy az már lenni szokott a gyerekeknél (ahogy azt bármely szülő megmondhatja), ők maguk sem erőltették soha azt, hogy egy kicsit pihenjenek, hogy aztán kipihenten játszhassanak másnap. A gyerekek nem aggódnak a másnap miatt. Ezért aztán rendszeresen vacsoraidő után nekem kellett összeszedni (néha a golf autóval) és a szállásukra vinni őket. Elaludtak mozizás közben a moziteremben vagy a kisvasúttal játszva a játék vasút teremben, és volt egy alakalom, amikor – erre jól emlékszem – egyiküket a ringlispílen találtam meg elaludva.” [4]


Továbbá:


“Először is, én soha nem láttam vagy hallottam semmit azon korai napokban, amikor ismertem Michaelt, ami arra utalt volna, hogy pedofil. Megfigyeltem, hogy sokszor jött egy vagy két busznyi gyerek a birtokra egy délutánt ott tölteni a vidámparkban vagy a moziban és aztán ugyanilyen gyorsan el is szállították őket a birtokról. Valójában azt hiszem volt egy teljes iroda a melléképületben és egy teljes személyzet, amely felügyelte ezen látogatásokat: és azt is megfigyeltem, hogy egyáltalán soha nem kérették ezeket a gyerekeket be a házba semmilyen okból. Ezek mindig szigorúan jól szervezett és jól felügyelt kirándulások voltak és ezek az emberek eléggé elkülönültek az olyan emberektől, akik vendégek voltak (mint a mi családunk is). És ha már a vendégeknél tartunk: ez a lista aligha korlátozódott gyerekekre. Valójáabn felnőttek sétáltak mindenütt, sokan a kormányból, beleértve (csak a példa kedvéért) az egykori elnököt Ronald Reagant (aki Jackson szomszédja volt) a feleségével Nancy-vel, vagy a védelmi minisztert, William Cohent és jópár más nevet, amit már elfelejtettem. Egyikük sem keltette azt az érzést, hogy a birtok valamiféle pedofil barlang lenne.” [4]


Még Jackson 1993-as vádlójának, Jordan Chandlernek az anyja, June is elismerte 2005-ös vallomásában, hogy akkor mehetett be Jackson hálószobájába, amikor csak akart:

[link]

2022. szept. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
80%
9-es úgy látszik,hogy sokaknak nem tűnik fel,hogy minden szülő pénzt akart.
2022. szept. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
14%

"Nem hangzik el, hogy fogtam és felvittem..."

Lényegében elhangzik. Nyilván nem így, hogy fogtam és felvittem, de ő maga is mondja, hogy vele egyidejűleg szoktak más gyerekek is a hálószobájában aludni. És áradozik egy sort, hogy ez mennyire csodálatos dolog.

De tökmindegy, ti Jackson-imádók bármit kimagyaráztok, csak nehogy fel kelljen dolgoznotok, hogy az imádott bálványotok egy totál beteg ember.

2022. szept. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
80%

29-es és a többiek akik észlénynek hiszik magukat és úgy itélkeznek felette,hogy a vádnak csak az egyik oldalát ismerik.De sőt még a vádlókról sem tudnak,semmit.Azoknak nem érdekes,hogy 29 éve semmi bizonyíték nincs ellene,de viszont a vádlói ellen egy csomó hazugság kiderült?


Persze már előre tudom,a választ "Mindenkit! lefizetett" Ami persze nevetséges mert csak egyetlen alkalommal fizetett,de persze muszáj eltúlozni,hogy egyesek szemében bűnös legyen.

2022. szept. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!