Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tóth Andi miért beszél úgy,...

Tóth Andi miért beszél úgy, hogy angol szavakat tesz a mondataiba, meg mondatok végén hümmög, mint egy amerikai?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy Tóth Andi - az énekes csaj - állandóan, mikor magyaráz vmit, úgy csinál, mintha így 25 éve az USA-ban élne és nem jutnának eszébe a magyar szavak mikor beszél és így hümmög ("áámmm") a mondatai között+ belesző ilyen angol kifejezéseket a mondandójába. Miért csinálja? Menőzés, vagy csak tetszik neki ez a beszéd? Mert ez inkább kellemetlen, mert ha nem élt kint az USA-ban vagy Angliában akkor nincs alapja ennek a beszédnek és röhejes.. azok szoktak így beszélni, akik kint élnek és nem jut eszükbe egy idő után a magyar kifejezés bizonyos szavakra és hümmögnek meg angolul beszélnek félig stb.

2023. szept. 28. 15:28
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
86%

Aki azt mondja elfeledjt szavakat az kamuzik.


15 éve élek Angliában. Angolokkal dolgozom , de mikor haza látogatok helyesebben beszélek magyarul , keverés nélkül mint sok magyar akik életükben 2 percet sem éltek más országban..

Szánalmasnak tartom a “hunglis” beszédet.

2023. szept. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 Thunderfairy ***** válasza:
57%
Én itt a GYK-n találkozom a jelenséggel. Nagyon zavar engemet is hogy beleteszik az angol szavakat és nem lehet érteni amit mondanak. Nagy esélyel szóvá is tenném élőbe. Ha beszélnék angolul akkor meg jól megszivatnám őket úgy hogy hirtelen elfelejtettem magyarul velűk szembe.
2023. szept. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

"És utána az se, hogy azt írtad , “köszi meg is van”? és röhögőfej…"


Az se. Az csak reakció volt a te nevetséges beszólásodra, hogy: "nyugodtan lenézhetsz :)" Hát akkor engedélyed alapján nyugodtan néztelek le, és akkor ezt kifogásolod? :D

2023. szept. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
54%

"Szánalmasnak tartom a “hunglis” beszédet."

De azért te is bedobsz egy ilyen hülye szót, köszi...

2023. szept. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
nem kifogásoltam, adtam is “hasznos volt” pipát, te kezdtél el magyarázkodni. Befejeztem ezt az értelmetlen párbeszédet, nem írok több választ a baromsàgaidra, szevasz.
2023. okt. 1. 10:34
 16/28 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért beszél így. Igazából nem nagyon tudok semmi Tóth Andiról. Azt viszont igen, hogy szexelnék vele.
2023. okt. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül felvágásból csinálja. Én sem ismerem őt és nem vagyok képben a munkásságával, de az én esetemben pl azért beszélek "hunglisül" mert gyakrabban kell angolt használnom mint magyart, és az évek alatt átállt a gondolkodásom angolra. Ha magamban gondolkodok, azt is angolul teszem. Így amikor magyarul kell beszélnem, vagy hosszasan gondolkozok pár szón és akkor "döcögve" beszélek magyarul, vagy ha nem jut eszembe a magyar szó akkor angolul mondom és folytatom a mondatot mintha mi sem történt volna. Ennek semmi köze a menőzéshez vagy a kitűnni vágyáshoz. Ha a családoddal is angolul beszélgetsz, barátaid is szinte mind külföldiek, munkában is angolul kell beszélned, hiába élsz Magyarországon, az a kevés interakció a boltban a pénztárossal/small talk (háhh most triggerelek mindenkit) a szomszéddal nem fogja úgy szinten tartani a magyarodat ahogy kéne, és lassacskán átáll a gondolkodásod.
2023. okt. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

"a magyarodat"

a magyar nyelvtudásodat

2023. okt. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Feszíts keresztre. A magyar a második anyanyelvem, előfordul hogy rosszul írok dolgokat, ez van. Azért is járok fel gyakorikérdésekre hogy szinten tartsam, mert mint említettem, a magánéletemben szinte meg se szólalok magyarul
2023. okt. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
16-os vagyok. Miért pontoztatok le?
2023. okt. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!