Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A tavalyi Azahriah video...

A tavalyi Azahriah video kamu? Vagy megvan még valahol?

Figyelt kérdés
A palacsintafesztiválos botrányvideóra gondolok. Nekem kicsit kamuszagu, kvázi ingyenreklámszagúnak tűnik. Találtam videót Laurával (interjút), de fogalmam sincs, kitalált szexvideóról van-e szó, vagy tényleg fent van (még) a neten? Ha igen, hol?

2023. nov. 11. 01:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Egészségedre 😂
2023. nov. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
54%

"Dehogy mentegetem. Szeretem végiggondolni a lehetőségeket pro és kontra. Mivel elméletileg sok minden lehetséges."


Csak nem látod be. Egyszerű Occam szitu, de neked nem fér a fejedbe, oké.


A videót nyilván levadászgatták, full ergya, örülj, ha nem láttad.

2023. nov. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem a kérdező csak meg akarja nézni. A többi kamu.
2023. nov. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
69%
Most kajakra rám kellett írni privátban? Szerinted csak mert láttam, itt őrizgetem egy sztársenki picsáját egy nyilvános budi mögötti videóból? Ne magadból indulj már ki, ember… minek kell neked ennyire ez a videó, de komolyan?!
2023. nov. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
52%

Azinak kajak látszódott a pucér hátsója és loko mozdulatokkal maga alá terítette a toitoi csajszit

Twitteren keresd ott fent van

2023. nov. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Kedves Éva, ennyire? Az, hogy te mit képzelsz a szándékaim mögé a te dolgod, ahogy a többieké is. :) Titeket jellemez. De nekem semmi gondom evvel, mindenki azt hisz a szndékomról, amit cska akar. :)


Hiába írom, mi a szándékom, egyesek beszóltak itt, hogy "akkor se az"... :)

Hát ha nekem akkor se, akkor legyen számodra így... ;-)



Számomra nem meggyőző az Azahriah botrány, ilyen egyszerű az egész.



Ezért ráírtam Évára -lévén nagyon bizonytgatott is a videó realitásáról-, hogy ha ennyire fontos neki a bizonygatás, akkor linkelje számomra. Vagy itt bárki linkelheti. Ha meg nem, akkor nem, nekem mindegy.


Azahriah zenéje viszont nem az én világom. Csak azoknak mondom, akik azt hiszik, hogy védem őt. Bár ettől független dolog, hogy engem az érdekel, mi történt valójában és nem az, hogy ellene legyen Azinak, vagy hogy védjem őt.


Semleges álláspontot képviselek.

2023. nov. 19. 02:07
 17/22 anonim ***** válasza:
71%
Akkor azt elég gyengén képviseled, gyakorlatilag bárhol bekérdezel, a legnagyobb természetességgel jönnek, akik tényleg látták és elmondják, hogy miből áll pár másodperc görcsös kutyázás rajta, de te azért keresed a bizonyítékokat... Írták, hogy twitteren túrj, de azért még mindig nem találod, ugye? Full hihető, hogy semmi kötődésed az archoz...
2023. nov. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
63%

Továbbra sem értem miért ilyen fontos neked látni egy félpucér kisfiút, aki két nyávolyás közt megrakott egy kislányt…

Azt meg pláne nem értem, hogy miből gondolod, hogy azok akik végignézték ezt a gusztustalan jelenetet, otthon őrizgetik a felvételt, mint a családi nyaralások fotóit.

Inkább valami mentálhigiénés szakembert kellene keresned..

2023. nov. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Kedves Éva, és nov. 19. 06:53, látom, meglehetősen mögéképzeltek valamit, és túltoljátok. Nem vagytok egy kissé paranoidok...?


Kiírtam egy egyszerű kérdést, majd bolhából elefántot csináltatok.


Továbbá, pont ez az, hogy fogalmam sincs, miből áll a video, a részleteit tekintve, erre Éva mégis úgy reagált rám, mintha tudnám, hogy "csak ennyiből, meg csak annyiból áll".


Honnan tudjam, miből áll a video, a részleteit tekintve?

Pont ezért kérdeztem rá! :D

2023. nov. 23. 01:40
 20/22 anonim ***** válasza:
Nézd meg Twitteren
2023. nov. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!