Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyiket szeretitek jobban:...

Melyiket szeretitek jobban: Videómániát vagy WhisperTont?

Figyelt kérdés

dec. 31. 18:48
A kérdező szavazást indított:
Videómánia
WhisperTon
25 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Mindkettő baromira irritáló, de ha választani kell akkor Dancsó.
dec. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem kedvelem egyislet se de legalább Wisperton tud újat alkotni olyat ami ő viszont az a másik csak a többieket tudja fikázni és azt se legyen probléma hogy a csávó 14 évvel idősebb Tonnál
jan. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Ha ezek közül kell választani, akkor Dancsó, mert Whisperton olyan homofóbiát ébreszt bennem, amire nehéz szavakat találni.
jan. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%
Ez kb olyan mintha azt kérdeznézd hogy melyik finomabb a szar vagy a fos.
jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Én nem vagyok meleg, de homofób sem... viszont amit a tóni gyerek leművel tartalomgyártás címén, azért börtönbe vetném. A gyomrom megfordul tőle, és ahogy hallottam, a homoszexuálisok értelmesebb része is elhatárolódik tőle. Hozzá képest Dancsó maga a megtestesült példakép.
jan. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Én jobban szeretem Dancsót.


Ton nekem annyira nem ellenszenves, de számomra inkább egy két lábon járó reklámfelület, mindig csak arról beszél, hogy mit vesz, meg hogy mennyire örül neki. A rengeteg vágása, valamint hadarása és a hangeffektusok erőltetett használata engem szintúgy zavar. Szerintem sokkal jobb lenne ha Smink tutorialokat vagy nem-termékalapú vlogokat készítene, mert ezzel a tartalommal és stílusával nagyon ront a Magyar LMBTQ társadalom helyzetén.


Dancsó még ha szerintem eléggé száraz humorral is rendelkezik, szerintem sokkal minőségibb tartalmat készít, ami nem annyira káros mint Ton folytonos fogyasztói szellemű tartalma.

jan. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!