Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin bieberről Mai vélemény?

Justin bieberről Mai vélemény?

Figyelt kérdés

előtte olvassátok ell:

Justin Bieber:

"Sziasztok...

Tudom, hogy mostanában nem én vagyok a legboldogabb fiú a világon, de én vagyok az, a ti Justinotok. Egy kicsit félek és aggódok írni nektek, ezekkel a hónapokkal a hátunk mögött, de mindegy. Írok. Mióta a Believe Tour elkezdődött, olyan érzésem volt hogy az egész világ összeesküdött ellenem.

Annyi dolog történt, ami a padlóra küldött.

Mikor drogoztam, csajoztam, emlékeztek? A szülinapom, ami gyakorlatilag maga volt a katasztrófa, emlékeztek? Avalanna halála, emlékeztek? Mikor rosszul lettem a színpadon, nem is egyszer, emlékeztek...?

Kérlek, próbáljátok törölni a hibáimat és ezt a sok rossz emléket.

Egy dologra koncentráljatok:

Szeretlek titeket, belieberek!

TI VAGYTOK AZ ÉLETEM!

...és ez alapján törtetek előre...miattatok!

Tudom, hogy megváltoztam, de tudtátok, hogy nem leszek örökké az a 16 éves kisfiú.

Az élet megy tovább.

Ha valami elszomorít, nem vagyok tudatában annak, hogy milyen erőfeszítéseket teszek a jó zene érdekében...és a tisztelet érdekében.

Fáradt vagyok, beliebereim.

Nagyon fáradt vagyok.

Néha, mikor senki sem hall...sírok.

Rátok gondolok...rátok, akiknek el kell viselnetek dolgokat miattam, és kíváncsi vagyok, vajon megéri-e ennyire rosszul éreznetek magatokat miattam?

Tudom, hogy szoktatok sírni miattam.

Tudom, hogy szomorúak vagytok, amiért nem láthattok, nem állhattok mellettem és nem ölelhettek meg...

De higgyetek nekem! Ezek az érzések kölcsönösek!

Azt kívánom, bárcsak lenne elég időm és lehetőségem eltölteni mindegyikőtökkel egy egész délutánt, de nem tudok.

Higgyetek nekem, mikor ezt mondom, fájdalmat érzek.

Annyi mindent tesztek értem, minden egyes nap.

Miattatok nyerem az összes díjat és adom az összes koncertemet és érzelmemet, ami bennem van. A zenén keresztül.

Nekem nem úgy tűnik, hogy ugyanannyit adok vissza, mint amennyit kapok... sokkal kevesebbet...sajnálom...

Azt mondjátok, ha a zenémet hallgatjátok, jobban lesztek...de ezt nem hihetem el nektek örökké.

A zene nem tud mindig mindent megoldani.

Az, hogy felveszem a hangom, aztán nektek adom, hogy hallgassátok, nem elég!

Ahhoz, hogy jobban legyetek... Tudom, hogy el kéne töltsek mindegyikőtökkel egy egész délutánt. A kanapén ülve filmet nézni és közben beszélgetni azokról a dolgokról, amik miatt rosszul érzitek magatokat.

De ezt én nem tudom nektek megadni.

Nem tudok eleget tenni a szíveitek vágyainak.

Szeretlek titeket belieberek...és megöl a tudat, hogy nem tudok segíteni...

Nem vagyok nektek elég.

Aztán... Másik este, a Billboard-on... Tudom, hogy nem mutattátok ki, hogy éreztétek a különbséget a mostani az előzői évi énem között.

Miattatok mosolygok, mert tudom, hogy boldognak akartok látni...de belül...haldoklom.

Ebben az időszakban annyit hibáztam, talán túl sokat és attól félek, hogy elveszek.

Sajnálok mindent.

Sajnálom, hogy nem vagyok tökéletes.

Annak kéne lennem, mert megérdemelnétek a tökéletes Justin Biebert.

Nem tudom, mi történik velem.

Hogy az egész világ utálja ezt a Justin Biebert.

Talán szünetet kéne tartanom, abbahagyni a munkát és szánni egy kis időt magamra és rátok.

Szeretnék körbe menni a világban és megkopogtatni mindegyikőtök ajtaján. Meglepni és végre boldoggá tenni benneteket.

Tudom, hogy fáj nézni az életemet ebben a pillanatban, de olyan nehéz!

Nincs időm magamra, rátok, még Twitteren sem!

Tovább lépünk, belieberek, tovább lépünk...

És ez összetöri a szívemet...

Ez nem a ti hibátok, hanem az enyém.

Mikor azt hiszem, hogy helyesen cselekszem, valószínűleg akkor is hibát követek el.

A rossz társaságot választom, a rossz cselekedeteteket, talán én is rossz vagyok...

Mindig próbáltam közvetíteni felétek valamit, de most már többé nem tudok.

Mindig azt mondtam, hogy mosolyogjatok, de mégis én lettem először depressziós.

Segítsetek nekem...

Többé már nem tudom, ki vagyok.

Elveszítem magamat.

Elveszítem Kidrauhlt.

Mikor kellett Kidrauhlnak mutogatnia a csupasz felső testét, hogy érezze a fanok szeretetét?

Mikor kellett Kidrauhlnak félmeztelenül mászkálnia, hogy megjöjjön az önbizalma?

Mikor kellett Kidrauhlnak kikerülnie a rajongóit és lehajtott fejjel elsietnie mellettük?

Kidrauhl mióta nem mosolyog a Meet&Greet-eken, ahol élete értelmeivel találkozik?

Kidrauhlnak mióta nincs az arcán a megszokott mosoly?

Kidrauhl mióta érzi magát rosszul a színpadon?

Szerelmeim, félek...

Szükségem van rátok! Félek, hogy elveszítem magamat és többé nem találok vissza!

Megváltoztam, még ha nem is akartátok.

De ti itt vagytok, támogattok és minden nap szidnak benneteket miattam...

Ezelőtt mindenki látta az ártatlan kisgyereket, aki imád zenélni, de most mit lát a világ?

Egy cigiző, arrogáns, nem törődöm, kivarrt srácot.

A legrosszabb az, hogy ezt a képet én magam teremtettem.

Ti tudjátok, hogy nem vagyok ilyen, ugye?

Ti tudjátok, hogy Kidrauhl igaz mosolya milyen, ugye?

Ti tudjátok, hogy nem feledkeztem meg a Közös Számlálónkról, ugye?

Szeretlek titeket, belieberek!

Kérlek benneteket, ne hagyjatok el! Se most, se soha!

Szükségem van rátok

Nem tudjátok, hogy mennyire igényelem a közelségeteket.

Kérlek segítsetek megkeresni azt a Kidrauhlt, akivel szerelembe estetek!

Sajnálom...

A ti Justinotok, örökké!"



2013. dec. 21. 23:29
1 2 3
 1/24 2xSü ***** válasza:
68%
Justin Bieber egy tömegtermék és a popzenei tömeggyártás „áldozata”. Legyártották, és amíg pumpálják bele a pénzt és reklámot, addig ismert lesz. Aztán jön majd egy újabb „sztár” és elfelejtik a nevét. Közben elhiszi magáról hogy ő sikeres. A magam részéről ne foglalkozom vele…
2013. dec. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
44%
Imadom!! Annyira szereti a rajongoit,mint senki mas, megis azt mondjak,hogy nem szereti a rajongoit, meg hogy lekopte oket stb. Volt baratnoje, megis leb*zizzak. Az egyik legsikeresebb ember a vilagon, megsem ertekelik,csak fikazzak. Ezek az emberek undoritoak!! Egyszeruen nem fogjak fel,hogy a szavaknak sulya van. Csak nezzetek meg Justin egy instagramos kepet.. Rengetegen irjak hogy "gay" meg "die, you are ugly" meg hasonlok. Ez szerintetek hogy esik neki? Rosszul. A reflektorfenyben,millio ember elott nott fel, a paparazzik allandoan a nyomaban voltak,es igen,kovetett rl hibakat, mint minden ember,es akkor mivan? Minden apro hibajank akkora feneket keritenek a sajtosok.. O sem tokeletes! Es miutan elolvastak az utalkozok azt a szoveget,amit a kerdezo irt,akkor remelem megvaltozik rla a velemenyuk.
2013. dec. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
BELIEBER OROKRE <3 :) ANYI MINDENT TESZ ÉRTÜNK..ÉS MINDENKIÉRT HOGY SZERINTEM ENNYIT 1 EMBER SE..:) TÖBB MINT 25 MILLIÓ DOLLÁRT ADOMÁNYOZOTT MÁR..SAJÁT KEZÉVEL ÉPITTET EGY SZEGÉNY FALUBAN ISKOLÁT..A RÉGI ISKOLÁJÁT MEGÚJITOTTA..MINDEN BEVÉTELÉT ODA ADTA BETEG GYEREKEKNEK..ÉS AZÉRT MERT BABYT ÉNEKEL ELITÉLETED...IDEJE LENNE HOGY TISZTELD...HOGY A SEMMIBŐL ELJUTOTT IDE.!
2013. dec. 22. 13:39
 4/24 anonim ***** válasza:
47%
Imádomm<3333 örökké
2013. dec. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
56%
ez borzasztoan szanalmas... justin lesesz@rja a jarongoit ... ha tenyleg egy ertelmes embert akartok fanolni akkor aahjanlom andy sixxet aki levagatta a regnovesztet hajat hogyoda adhassa eggy rakos rajongojanak... ezt jelenti ha egy sztar szereti a rajongoit..
2013. dec. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
28%

Hát, most erre mit kéne mondani?


Ki az a Kidrauhl? valami fiktív énje?


Egyébként azt gondolom róla, hogy tökre teszi őt a show buisness, ahogy erre számítani lehetett, és ez egy segítségkérés, meg azt is, hogy ha ezt TÉNYLEG ő maga írta, a szülei meg a menedzserei nagyon topon lehetnek, hogy nem aggódnak érte. Mindegy, én nem szeretem Biebert, ha belátta a hibáit, akkor azt azért tisztelem. Mert én nem azért nem szeretem, mert milyen a zenéje, hanem mert elég nagyképűnek látszik, elég beképzeltnek tűnik, és amúgy sem annyira tehetséges, hogy ennyire ott legyen mindenhol.

2013. dec. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
67%

Biztos nem olvasom végig. Már innen látom, hogy süket duma, ráadásul nyálas is.


Justin egy p#cs. Ti meg hagyjátok már abba a nyáladzást.

2013. dec. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%
szereti a rajongóit, mégis ahhoz, hogy elmehess a koncertjére, ki kell csengetneg 20-25ezer Ft körüli összeget...hmm :( ja, meg vedd meg a lemezét is, és akkor szeretve vagy...hagyjuk már :D meg világ legsikeresebb embere...xD ezt a szöveget én sem olvasom el, csak egy sima nyáladzós reakcióvadászat...én sokkal sikeresebb vagyok nála, mert nekem van néhány barátom, de azok nem azért állnak ki mellettem, mert sok a pénzem és mert ismert vagyok...:D na, de hiába magyarázom egy 14 évesnek...majd kinövitek...;)
2013. dec. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
15%
Én imádom, és utálom azokat akik oltogatni próbálják!! És remélem megint lesz Jelena
2013. dec. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%
utolsó, és mégis miért útálsz te vadidegen embereket? ki adott rá okot? mert az nem ok, hogy egy másik olyan embert kritizálunk, akit te szintén nem ismersz személyesen...hidd el, nem fog tudomást venni róla, hogy te hősiesen megvédted az állítólagos hírnevét...(Y) :D
2013. dec. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!