Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok a Violetta koncert...

Mit szóltok a Violetta koncerthez?

Figyelt kérdés
Én már nagyon nagyon várom, mert én vagyok a világ legnagyobb Violetta rajongója!!!! Már megvan a jegyem, és amkikor megtudtam, szószerint kiesett a kezemből a telefon, elkezdtem sikítozni, leestem a földre és örömömben sírni kezdtem!! amúgy van Violettás: ágyam, párnám, takaróm, pizsamám, nadrágom, kabátom, harisnyám, rengeteg pólóm, zoknim, hajgumim, faliórám, karórám, megvan a naplója, az összes Violetta könyv, a szobám tele van Violettával, a szobámat egy festő kifestette Violettásra, van Violettás függönyöm, iskolatáskám, mappáim, füzeteim, vignettáim, karkötőim, 4 tolltartóm, ceruzáim, tollaim, faragóm, vonalzóm, radírom,bugyim, az összes újsága, matricás album kigyűlve, sapkám, sálam, kesztyűm, törölközőm, bögrém, 3 válltáskám, 4 csizmám, cipőm, telefontokom, képeim, tornazsákom, körömlakkom, tetkóm, Color Me Mine táskám Dubaiból, fejhallgatóm, esernyőm, papucsom, órarendem, kulacsom, egy csomó társasjáték, tányérom, ceruzatartóm, naptáraim,..... Sorolhatnám még... Szóval értitek, én vagyok a legnagyobb rajongó!! Calaki felültudja ezt múlni?

2014. dec. 22. 15:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Nem vagyok érintett a koncerttel kapcsolatban, de te nem attól leszel nagy rajongó, hogy mennyi cuccod van. ;)
2014. dec. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
hol lehet jegyet venni?
2014. dec. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
ÈÈn nagyobb Violetta rajongó vagyok
2014. dec. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Igen, az, hogy mekkora rajongó vagy, az tényleg attól függ, hogy mennyi pénzt tudsz rááldozni a Violettás cuccokra...

Én kb. úgy reagáltam a koncertre, hogy kisírtam mind a két szemem (az örömtől). És az osztály társaim le tudnának csapni, mikor óránként megszólalok, hogy "már csak 249 nap, 5 óra, 53 perc és 14 másodperc van a koncertig". Mert már csak annyi. :)

2014. dec. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Egyébként az, hogy ennyi cuccod van (mert tegyük fel, hogy elhiszem), nem azt jelenti, hogy tudod miről szól a sorozat. Meg sem tudnád fogalmazni az igazi lényegét. Hogy nem a zenéről és a szerelemről szól, hanem azoknak a jelentéseiről. Hogy a helyesírásodról ne is beszéljünk...
2014. dec. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

[link]


itt lehet jegyet venni.Már nekem is van.Violetta814 attól még hogy ennyi cuccod van, nem biztos hogy te vagy a legnagyobb rajongó.Arról hogy magyarországra látogatnak az nagyon jó én is sírtam örömömben, de annak nem örülök, hogy LOdovica(Franceska) nem jön!

2014. dec. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
na az utolso valaszolonal van a lenyeg nem JÖN EL LODOVICA COMELLO (FRANCESCA) AKI AZ EGYIK LEGJOBB SZEREPLO/KARAKTER/ember.. :(az egeszben
2014. dec. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
ja és gondolom minden szart megvesznek a szüleid, és addig rinyálsz míg meg nem kapod.. az írásodból is látszik h nagyon gyerek vagy még,és szerintem nem is érted a sorozat mondanivalóját.
2014. dec. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
8. válaszoló: Én is ezt mondtam! Teljesen igazad van.
2014. dec. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
70%
Ebben csak az a legszarabb, hogy van aki nagyon nagy rajongó, még ha nem is mutatja ki, de nincs pénzük sem Violettás cuccokra, se koncertjegyekre. És te még ilyen dolgokkal villogsz.. szép.
2014. dec. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!