Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok a Violetta koncert...

Mit szóltok a Violetta koncerthez?

Figyelt kérdés
Én már nagyon nagyon várom, mert én vagyok a világ legnagyobb Violetta rajongója!!!! Már megvan a jegyem, és amkikor megtudtam, szószerint kiesett a kezemből a telefon, elkezdtem sikítozni, leestem a földre és örömömben sírni kezdtem!! amúgy van Violettás: ágyam, párnám, takaróm, pizsamám, nadrágom, kabátom, harisnyám, rengeteg pólóm, zoknim, hajgumim, faliórám, karórám, megvan a naplója, az összes Violetta könyv, a szobám tele van Violettával, a szobámat egy festő kifestette Violettásra, van Violettás függönyöm, iskolatáskám, mappáim, füzeteim, vignettáim, karkötőim, 4 tolltartóm, ceruzáim, tollaim, faragóm, vonalzóm, radírom,bugyim, az összes újsága, matricás album kigyűlve, sapkám, sálam, kesztyűm, törölközőm, bögrém, 3 válltáskám, 4 csizmám, cipőm, telefontokom, képeim, tornazsákom, körömlakkom, tetkóm, Color Me Mine táskám Dubaiból, fejhallgatóm, esernyőm, papucsom, órarendem, kulacsom, egy csomó társasjáték, tányérom, ceruzatartóm, naptáraim,..... Sorolhatnám még... Szóval értitek, én vagyok a legnagyobb rajongó!! Calaki felültudja ezt múlni?

2014. dec. 22. 15:20
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
én is nagyon várom ár a koncertet :) igaz nekem nincsenek violettás cuccaim, de én is nagyon szeretem azt a sorozatot, a szereplőket, meg mindent, és már nagyon várom a koncertet, ahova a legkedvesebb ismerősömmel mehetek el, és az lesz életem legjobb napja <3
2014. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
És ha mar ennyi cuccod van akkor a koncerten hol fogsz ülni?
2015. jan. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Figyeljetek, a sok negatív komment-re küldöm ezt: Én nem azért írtam le, hogy villogjak meg ilyenek. Engem a Violettás cuccok tesznek boldoggá, szeretem ha látom őt, mert engem ez megnyugtat. Imádom ha hordatom a Violettás ruhákat, ha a szép füzeteimbe írhatok,... Egyszerűen olyan mintha velem lenne. Ha szomorú vagyok, akkor csak átölelem pl a Vilus párnámat, és már egyből jobb kedvem lesz. Szóval, aki ezt nem képes megérteni az ne is olvassa el a kérdést és ne válaszoljon rá, ha neki nem tetszik!!!!!
2015. jan. 6. 17:07
 14/30 anonim ***** válasza:
egyetértek baby!
2015. jan. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
igazad van. bocsi. :)
2015. jan. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
40%
a k'urva életbe! nekem is kell violettás ágy!!
2015. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Figyu, amit írtam, azt nem bántásból írtam. Csak azt mondom, nem a Vilus cuccok a sorozat lényege, de amit az előbb írtál az meghatott, mert ezzel én is így vagyok! :D

És ezt szintén bántásnak szánom, de odafigyelhetnél a helyesírásodra. Tényleg nem bántás. :)

2015. jan. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Az előző válaszolónak csak ennyit küldök: :D :)
2015. jan. 7. 16:58
 19/30 anonim ***** válasza:
Nyilvan azert irtad a vegere h ki tudja ezt "FELÜLMÚLNI" ..
2015. jan. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Kapjátok be!!!!
2015. jan. 9. 09:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!