Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok a Violetta koncert...

Mit szóltok a Violetta koncerthez?

Figyelt kérdés
Én már nagyon nagyon várom, mert én vagyok a világ legnagyobb Violetta rajongója!!!! Már megvan a jegyem, és amkikor megtudtam, szószerint kiesett a kezemből a telefon, elkezdtem sikítozni, leestem a földre és örömömben sírni kezdtem!! amúgy van Violettás: ágyam, párnám, takaróm, pizsamám, nadrágom, kabátom, harisnyám, rengeteg pólóm, zoknim, hajgumim, faliórám, karórám, megvan a naplója, az összes Violetta könyv, a szobám tele van Violettával, a szobámat egy festő kifestette Violettásra, van Violettás függönyöm, iskolatáskám, mappáim, füzeteim, vignettáim, karkötőim, 4 tolltartóm, ceruzáim, tollaim, faragóm, vonalzóm, radírom,bugyim, az összes újsága, matricás album kigyűlve, sapkám, sálam, kesztyűm, törölközőm, bögrém, 3 válltáskám, 4 csizmám, cipőm, telefontokom, képeim, tornazsákom, körömlakkom, tetkóm, Color Me Mine táskám Dubaiból, fejhallgatóm, esernyőm, papucsom, órarendem, kulacsom, egy csomó társasjáték, tányérom, ceruzatartóm, naptáraim,..... Sorolhatnám még... Szóval értitek, én vagyok a legnagyobb rajongó!! Calaki felültudja ezt múlni?

2014. dec. 22. 15:20
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
igen és ez mind a szüleid pénze és olyan 9 éves beteges rajongó lehetsz
2015. jan. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Már nemazé de nem 9 éves, és nem beteges rajongó. Te barom!
2015. jan. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
Nem vagy Violetta rajongó ha csak villogsz a Violettás cuccaiddal.Azt mondtad hogy nem akarsz ezzel villogni.Ja persze ezért írtad a végére valaki fel tudja ezt múlni?
2015. jan. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
B+! ha annyira zavar hogy ő így fejezi ki a rajongását akkor nem kell írni!!
2015. jan. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Es a koncertre milyen jegyed van ? Hol fogsz ülni?
2015. jan. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
A gyakori kèrdèst nem a kèrkedèsre talàltàk ki. Èn is nagggyon nagy fan vagyok, mèg se nyitok külön tèmàt ròla, egy KÈRDÈSEKRE szànt portàlon. Szóval ha azt hiszed azt fogjuk írni, hogy: Ú de jó neked, tènyleg nem te vagy a legnagyobb fan! akkor tèvedsz. A szeretetet nem a tàrgyakkal mutatod ki. Ezt jegyezd meg.
2015. márc. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
*Ú de jó neked, tènyleg te vagy a legnagyobb fan!
2015. márc. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Hogy mit szólok a koncerthez?azt hogy egy nagyon nagy hülyeség.biztos van olyan aki tényleg szereti a Violettás zenéket,de koncertre én el nem mennék pl koncertre ahol a gyűrűk Ura zenéjit adják elő,akkor se ha én vagyok a világ legnagyobb gyűrűk ura rajongója.csak azért mert Violetta,és az sokak szerint jó,attól még nem lesz jó a zenéje is.és csak tapasztalatból:az énekesek eljönnek koncerteznek aztán le se szarnak,hacsaknem megveszel egy 90 000 forintos jegyet,akkor találkozhatsz velük,így volt a Sliplnotnál is ❤
2015. márc. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 KicsiB ***** válasza:
Nem annyira örülök a koncertnek .Mert én nem tudok elmenni nem mehetek el :(
2015. márc. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Hát nem fogok az első sorban csápolni, az biztos. Amúgy attól még nem leszek te a világ legnagyobb rajongója, mert minden szart összevásároltattál a szüleiddel :D Pár év múlva meg ki is növöd, aztán képzelem, ezek a holmik hol fognak landolni.
2015. márc. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!