Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Alekosz viselkedese az asztaln...

Alekosz viselkedese az asztalnal mindenkinek tetszett?

Figyelt kérdés
O miatta lett az egesz vita.
2011. márc. 11. 09:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
43%

Ha valaki vitázni akar, akkor bármibe bele tud kötni.


Ha visszanézed a videót, akkor rájössz, hogy semmi olyat nem csinált, ami indokolná Béci ilyen reakcióját, sőt, Jerzy és Gigi voltak a végén a leghangosabbak.


Ugyanakkor azt is megértem, hogy Béci agya is el tud durranni, csak a stílus nem tetszik.

2011. márc. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 sacsa ***** válasza:
31%
Az Alekosz fanokat ez nem érdekli,neki mindig igaza van amit ő csinál az mind szép és jó.Unalmas már ez
2011. márc. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
20%
Én meg pont azt látom, hogy az Alekosz ellenesek nem látnak az orruknál tovább.
2011. márc. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
De ha ez forditva tortent volna?
2011. márc. 11. 09:24
 5/23 anonim ***** válasza:
63%

Alekosz az asztalnal gusztustalanul viselkedett,Beci egy darabig birta majd eldurrant az agya.Kb ennyi tortent.


Valahol egyik sem viselkedett szepen,de most Beci lett a kozzellenseg.

2011. márc. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
32%
pontosan 9:Minden respektem Béci előtt ,h. kibírta ,hogy nem ütötte meg,mert én nő létemre belevertem volna fejét az asztalba.Béci legalább mindig végighallgatta a hülye monológjait,ez meg még arra se volt képes,levegőnek nézte.Akinek ez a semmirekellő,alkoholista,8 elemis tetszik annak csak gratulálni tudok.
2011. márc. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
50%
Én alapjában véve egy türelmes ember vagyok, különösen hülyékkel szemben, de alkesz tenyérbe mászó pofáját lehet, hogy már bevertem volna némelyik bejátszás alapján. Az még hagyján, hogy valaki némely szempontból visszamaradott, de annál bosszantóbb nincs, hogy ezt a hozzá hasonlók még az előnyére is fordítják és sztárt csinálnak belőle.
2011. márc. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
40%
Alekosz egy nagy alkoholista!csak ennyit rolla
2011. márc. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
61%
Úgy veszem észre, hogy az ilyen jellegű kérdéseknél az ember szép lehet, de okos nem. Teljesen mindegy, hogy ki melyik fél pártján áll, egyik sem látja reálisan. Szidhatjátok egymást, ugyanazt csináljátok, amit ők csinálnak.
2011. márc. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Thurston ***** válasza:

"Úgy veszem észre, hogy az ilyen jellegű kérdéseknél az ember szép lehet, de okos nem. Teljesen mindegy, hogy ki melyik fél pártján áll, egyik sem látja reálisan."


Rosszul látod szerintem az ok-okozat sorrendjét. Nem gondolod, hogy azért pártol valaki valakihez, mert eleinte mindenkit ugyanolyan kritikusan vizsgál, és az egyik szimpatikusabb lesz, vagy a másik antipatikusabb? Nem jó ilyen esetben az elvakultsággal jönni. Ez nagyjából azt jelentené, hogy ízlésen nem lehet vitatkozni, ami meg nem igaz.


Kérdésre felelve:

Konnyen meglehet, hogy engem is felbosszantott volna Alekosz akkori viselkedése. Mert szándékosan generálta a vitát. A különbség annyi, hogy ő rendes vitát kezdeményezett, nem undorító vergődést, amit aztán Béciék folytattak utána.


"A vita érvek ütköztetése, célja a vitapartnerétől eltérő vélemény igazolása, a partner meggyőzése. A vitának van tárgya, szerkezete, legalább két résztvevője eltérő állásponttal."


Aki ezt tudja értelmezni, az nyilván látja, hogy mi volt a fő különbség Alekosz és Béci viselekdése között.

2011. márc. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!