Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Alekosz viselkedese az asztaln...

Alekosz viselkedese az asztalnal mindenkinek tetszett?

Figyelt kérdés
O miatta lett az egesz vita.
2011. márc. 11. 09:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Alekosz hol kezdemenyezte a vitat?
2011. márc. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
53%
Nem, nem tetszett a viselkedése, de az még inkább nem, amit Béci művelt. Szerintem indokolatlanul kelt ki magából. Alekosz ittas volt, tényleg rondán viselkedett, hogy állandóan zajongott mikor Béci a hintában ült, de én úgy vettem észre, hogy Béci egyáltalán nem ezért volt ideges, hanem Alekosz elmélete miatt, miszerint Szandikát szándékosan játékban fogják hagyni a nézők. Már a jakuzziban felidegelte ez a dolog, mikor mondta neki Gigi, aztán Alkeosz pont erre kérdezett rá, mikor Szandi ült a hintában, és Béci akkor kelt ki magából, válaszolt Szandi helyett, és tök kész volt, hogy ezt a hülyeséget a nézők elé kínálja ezzel. Valahogy leesett neki, hogy bizony, akár így is végződhet ez az egész. És számomra ezzel a jelenettel csak magát járatta le, nem Alekoszt, és nem azért mert Alek párti vagyok, mert mindig megpróbálom objektíven nézni az eseményeket, és sokszor Bécivel értek egyet, de nálam ez most sok volt, nem így kellett volna.
2011. márc. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
48%

Előző:

TEljesen egyet értek veled.

2011. márc. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
42%

A kis Béci mániások hogy egyem a sziveteket, most itt összegyűltök és azt hiszitek megmondjátok a frankót? Ugyan már!!!


Alek böfögött, és érdekes mindenki csak röhögött rajta, Szanda, Éva, Anikó, Jerzy... Csak a szokásos 3 fapofa nem.

Alek nem kezdett semmit, Béci azon húzta fel magát, hogy senki, ismétlem SENKI nem figyelt rá, mert mindenki evett, beszélgetett stb...



És látjátok ez az, a Bécica fanok nem látnak az orruknál tovább, mert ez az igazság, és ha van egy kis realitásérzéke a Béci majmolóknak akkor ezt észreveszik.

Ja, hoppá, nincs!

2011. márc. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nem azér, de ti nem veszitek észre, h Béci azér csinálja ezt, mert tudja ha már párbaj útján úgysem győzi le Alekot, akk menjen ki büntetés miatt. Szánalmas, akárhogy erőlködik, Alek nyeri meg!!!! Hajrá Alek & Éva!!:)
2011. márc. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"Úgy veszem észre, hogy az ilyen jellegű kérdéseknél az ember szép lehet, de okos nem. Teljesen mindegy, hogy ki melyik fél pártján áll, egyik sem látja reálisan."


"Rosszul látod szerintem az ok-okozat sorrendjét. Nem gondolod, hogy azért pártol valaki valakihez, mert eleinte mindenkit ugyanolyan kritikusan vizsgál, és az egyik szimpatikusabb lesz, vagy a másik antipatikusabb? Nem jó ilyen esetben az elvakultsággal jönni. Ez nagyjából azt jelentené, hogy ízlésen nem lehet vitatkozni, ami meg nem igaz."


Thurston, túlbonyolítod a válaszom. Nincs ok-okozati összefüggés, tények vannak. Vannak ilyen pártiak és vannak olyan pártiak. És vannak, akik nem kötelezik el magukat egyik oldal mellett sem, na ők reálisabban látják az eseményeket. Egy Alek-fan mindig Alekot hozza ki jól, a Béci-fan Bécit. Ezen nincs mit magyarázni.

Én konkrétan erre a kérdésre írtam, hogy szép lehetsz, de okos nem; nem pedig az Alek-Béci féle ominózus vitára.

2011. márc. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Én kezdettől fogva nem állok igazán senki pártján. Néha ennek van igaza, néha annak, senki igazát nem szajkózom elfogultan, ha egyszer a hülye is látja, hogy nincs igaza. Oli-Béci párbajról Bécit vártam vissza, viszont szerintem azóta kicsit elszállt szerencsétlen... amit eddig ő magyarázott, hogy színésznő, stb, tegnap megmutatkozott, hogy ki is színészkedik leginkább. Én örülök hogy végre megmutatta az énjét, szerintem ha nem ebben a műsorban történik mindez, Béci lazán megütötte volna Alekoszt mindenféle ellenérzés nélkül. Sőt gyanítom félholtra veri, olyan szinten vérben forogtak már már a szemei. Gáz volt, hogy csak Alek képébe mászni tudott, de igazi érvei nem voltak, hogy most mi baja is van tulajdonképpen. Szerintem Béci tegnap iszonyatosan lejáratta magát, és nyilván ez a belső bizonytalanságának köszönhető (párbaj kimenetelével kapcsolatban), mint annak hogy Alekosz büfögött egyet az asztalnál. Senki nem figyelt rá, nem csak Alek, kicsit túl lett reagálva az egész szerintem, viszont Béci abszolút nem szimpatikus már emiatt. A múltkor viszont Alekosszal nem értettem baromira egyet, amikor Bécit és Jerzyt kezdte alázni látszólag ok nélkül.
2011. márc. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

12:01! Béci természetesen tisztában van azzal, hogy a párbajt ő is elvesztheti, még ha ennek az ellenkezőjét is hajtogatja. Ehhez képest még nagyon jól tartja magát, ha én, vagy bármelyik őt becsmérlő néző lenne a helyében, erős utálatot érezne a köpönyegforgató Szandika iránt, emiatt az ocsmány húzása miatt. Emiatt van Laci is kiakadva, mert ez a gerinctelen nő ilyen undorító módon visszaélt azzal, amit pedig ő maga erőszakolt ki a három fiúból. Persze, hogy bosszantó ilyen emberek között bezárva élni, hiszen lassan ráeszmélnek, hogy a célok elérése érdekében még az is képes aljas dolgokra, akiről addig ezt nem gondolták.

Alkeszosz viselkedése pedig sokszor minősíthetetlen, kimondottan rosszindulatú és nem teljesen százas agyilag, de meg kell hagyni, annyi esze azért van, hogy az őt - és mellékesen Olivért - éltető rajongó táborát a műsorban előadott monológjaival irányítsa.

Eleinte még nekem is tetszett a vicces kinézete és néhány humoros bejátszás vele, bár az udvarlási stílusát, a nőkhöz való viszonyát már elejétől idegesítőnek tartottam. Mostanra már minden róla bejátszott jelenet idegesítő számomra, pedig higgyétek el, igyekszem a jó oldalát is meglátni, de ez már sehogy sem sikerül.

2011. márc. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
72%-os megint itt vagy?
2011. márc. 11. 15:31
 20/23 A kérdező kommentje:
De amikor valaki a hintaban ul akkor figyelniuk kell,nem?Nem okadni...
2011. márc. 11. 15:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!