Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Éva sminkben jó csaj,...

VV Éva sminkben jó csaj, smink nélkül meg még vécés nénik is különbek nála?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 23:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Húú, tegnap én is ledöbbentem, hogy nézett ki. Mondjuk én kb. tíz naponta szoktam belenézni az adásba, és felvilágosított a nagyim, hogy kint voltak az udvaron egy hetet, kint is kellett aludniuk. Hát nagyon szétfújta a szél az arcát...
2011. ápr. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Kegyetlen csúnya volt.Apám,aki csak néha egy héten talán egyszer néz bele,pont odakapcsolt,és csak azt hallottam,hogy "jézusmária,de csúnya,máriamagdolna de rasnya!"Akkor néztem be hozzá,hogy mit néz a tévében,és mondta hogy jaj,nagyon randa ez az Éva,nézzem már meg,mennyire.Úgy röhögtem,majd meg szakadtam,pedig apám még bírja is az Évát,
2011. ápr. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
19%
Miért, ki az? Milyen vezetéknév a VV? A vécésnénik pedig egy jó counter strike csapat!
2011. ápr. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
49%
VV = Való Világ
2011. ápr. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%

Mindenki rút smink nélkűl a Hollywoody starok is rusnyák !


Jessica Simpson lehet tündöklő és ótvaros arcú banya is


[link]


[link]


Madonna is csontos aszott kiélt nő smink nélkül


[link]


A nagy Pamela Anderson után sem fordúlnának meg az utcán pár kiló smink nélkül


[link]

2011. ápr. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%

Jó látni hogy ők is csak emberek és nem lehetnek mindig a topon:)Kinek van kedve mindig sminkelni:)

Amugy Anikó is sokkal szebb sminkben ahogy mindenki más!

Alekosz is furi reggel ha nincs belőve a haja:P

Na és Jerzy fúúú hát neki már mind1!

Na de a szépség nem minden a belső számít!

2011. ápr. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%

VV Éva sminkben jó csaj, smink nélkül meg még vécés nénik is különbek nála - mélységesen egyetértek.

Ha legalább okos lenne,de még az sem.Elkövette azt a hibát hogy behúzódott egy erős játékos árnyékába,azért hogy elvigye a fináléig.Ez az elején jó ötlet,a közepén is jó ötlet,de a végén visszaüt.Mert igaz hogy elviszi a fináléig,de ott pont az erős játékos válik áthatolhatatlan fallá,leeresztett sorompóvá.Amíg Alekosz a villában van addig Évának babér nem terem.Éva legfőbb érdeke hogy Alekosz minél előbb eltűnjön a színről,mert csak így érheti el a fődíjat.

Az már csak hab a tortán,hogy Alekosz is rájött erre és most már tudatosan használja Évát,maga elé tartja mint egy pajzsot.Éva, Alekosz tömlöcében sínylődik és sakkban tartja a lányt akinek nincs hova lépnie,és egy esetleges kettőjük közti párbajnál egyből bemattolja.

2011. ápr. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Én sminkben sem mondanám jó nőnek, de valóban hatalmas különbség van a sminkelt, és a nem sminkelt arca között. Mit ne mondjak, elég ijesztő madárijesztő lenne belőle. :D


Amúgy szerintem ez a nő még estére sem szokta lemosni magáról soha, ezért nem volt olyan borzalmas a feje reggelente. Így viszont, hogy nem sminkelhetett egy hétig, máris látni lehetett, milyen ha abszolút smink nélkül van.

2011. ápr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%

A termeszeteseg hive vagyok,nem sminkelem magam csak unnepi alkalmakra de azt mondanam Evanak hogy o bizony sminkeljen,ritka randa smink nelkul.

Aniko szebb sminkben de Eva smink nelkul borzaszto.

2011. ápr. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%
Biztos megrázó élmény lehetett, amikor rájöttetek, hogy nem csak hibátlan külsejű emberek élnek ezen a bolygón. Ha már ez a felfedezés külön kérdést érdemelt, ti biztosan tökéletesen néztek ki. Linkelhetnétek egy képet magatokról. Smink nélkül!
2011. ápr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!