Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az a csaj amelyik sminkeli...

Az a csaj amelyik sminkeli magát, smink nélkül nagyon ronda?

Figyelt kérdés

Soha nem értettem, hogy miért jó, ha kisminkelve jár-kel az utcán. Rendben, neki így tetszik. Oké. De iskolába minek a smink? Jobban sikerül a dolgozat? Vagy a férfitanár nem hívja ki felelni, mert "szexin" néz ki sminkben? És miért jó, ha valaki úgy ismerkedik, hogy ki van sminkelve? Ha valakivel komoly kapcsolatot akar, úgyis le kell mosnia egyszer a sminket. 4 és fél éve ballagtam általános iskolából, akkor voltam kisminkelve, meg kb 3 éve, mikor nővérem esküvője volt, és én voltam a koszorúslány.

19L


2009. nov. 7. 18:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, h ronda, csak ahogy te is írtad: neki így tetszik. Kisminkelve mindenki szebb, mint alapjáraton. S ez egyfajta önbizalmat ad. Én is sminkelem magam minden nap, de nincs rajtam 6 kg vakolat.. Persze van aki suliba is úgy kimázolva jön, mint aki partyba jött, azoktól és is falra mászok... 19/L
2009. nov. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Na, iskolába azért kell smink, mert nem konkrétan a suliba sminkeli ki magát, hanem esetleg utána elmennek ide oda a barátnőivel vagy épp találkozik valakivel....

A smink igazából magabiztosabbá tesz! Tehát van aki tényleg azért sminkeli magát mert amugy ronda és csak igy néz ki valahogy! De van olyan is aki smink nélkül sem ronda, de mégis sminkeli magát mert ugy mégjobban nézki , vagy épp csak divatból!

És kapcsolatban persze, hogy néha lekell mosni a sminket de a barátja ha szereti öt akkor smink nélkül is szereti!:)

Mondjuk én hallottam már olyanról, hogy a srác konkrétan ezért hagyta el a csajt mert smink nélkül bűn ronda volt :D... Hát vannak ilyenek is :)

2009. nov. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem ronda smink nelkul se az a csaj, aki sminkeli magat.

Ja, valaki sminkkel se helyes mondjuk:)))

Amiota elkezdtem sminkelni magamat, sokkal jobban erzem magamat a boromben! Nem is olyan nehez dolog ez, pedig elotte azt hittem, hogy en nem tudom magamat sminkelni.

Nagyon jol all amikor kisminkelem magamat, finoman, jo minosegu dolgokkal. Egyszeruen teljesen mas az arcom, a szemem, teljesen mas ember nez ram vissza a tukorbol igy. En azt banom, hogy korabban nem sminkeltem magamat, mar 30 vagyok, es eddig csak szempillaspiralt hasznaltam, es a szemoldokomet szedettem, festettem. De most hasznalok mindent az arcomra. Nagyon jo, tenyleg! Hasznalj te is! A lenyeg, hogy finom dolgokat tegyel fel es izlesesen!

2009. nov. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Van 2 osztálytársam. Eygszer smink nélkül jöttek suliba. Hát, tényleg rondák voltak. Engem speciel zavar a smink.
2009. nov. 7. 18:48
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Oké, akkor te ne sminkeld magad, ilyen egyszerű. Nem kötelező.

Én is minden nap kifestem magam, nem azért, mert festék nélkül ronda vagyok, hanem mert élvezem, ahogy játszhatok a színekkel, és olyan külsőt varázsolhatok magamnak, amilyet csak akarok. Szeretem a színeket, és azt a harmóniát, amit akkor látok, ha szépen kifestve belenézek egy tükörbe. Önbizalmat ad, mert szépnek érzem magam, amit sötét karikákkal a szemem alatt és zsírosan csillogó arcbőrrel igen nehéz elérni.

Ez azonban nem azt jelenti, hogy mindenkinek kötelező sminkelnie magát, egyszerűen nekem ez így tetszik, és amíg nem úgy nézek ki, mint aki éppen strichelni megy a főút mellé, addig elvárhatom, hogy ne tegyenek rám megjegyzéseket.

2009. nov. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
jól van, büszke lehetsz magadra, hogy életedben kétszer voltál kisminkelve. na és? más meg kisminkelve jobbnak, ápoltabbnak, szebbnek érzi. ha te smink nélkül is tökéletesen elégedett vagy magaddal, akkor ne sminkelj.
2009. nov. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én minden nap kisminkelem magam egyrészt azrt mert már megszoktam+szeretem is rgegel kifesteni a szemem. Én szebbnek látom magam,kicsit feldobja az arcom,de nem ferditi el a valoságot mert csak szemhéjtust+szempillaspirált használok. Természetesen a barátom láttot már smink nélkül,és a sarki közértben is votlam már "natúran"..de én igy érzem magam jobban és kész,
2009. nov. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én bevallom, ronda vagyok smink nélkül. Sminkkel viszont tök szép. Ennek ellenére ritkán sminkelek csak. Magamat sem szeretem becsapni, meg másokat sem...

De nem mindenki ronda smink nélkül ez is tény:)

2009. nov. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az előttem szólókkal, de a kérdezővel is. Nálunk is van egy csaj, aki mindig kisminkelve járt suliba, aztán rájött egy időszak amikor natúran, és mindenki kérdezgette tőle, hogy nem beteg-e, mert annyira fakónak és sápadtnak tűnt az arca, mert ugye sminkben szoktuk meg. Hát én úgy vagyok vele, hogyha olyan kedvem van, akkor sminkelek, és inkább az legyen feltűnő, ha ki vagyok, és ne az, hogyha nem...

De hogy a kérdésre is válaszoljak, sminkben mindenki szebb, tehát ha valakit sminkben szoksz meg, az csúnyábbnak látszik smink nélkül, hameg valakit smink nélkül szoktál meg szebbnek látszik, ha néhanapján kisminkeli magát.

2009. nov. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a kérdésedre válaszoljak. Egyénfüggő. Én pl nagyon csúnya vagyok smink nélkül. :S De ismerek olyat aki azzal, és a nélkül is szép. (jó nekik)

MIért sminkeli valaki magát iskolába, stb? Leírtad: "neki így tetszik"

Ennyi a megoldás. Te miért nem sminkeled magad? Mert neked úgy tetszik. Ennyi!!!

Mindenki más és más...

Jah...ha meg egy pasi azért dobja a lányt, mert a lány smink nélkül nem szép...nos..akkor a lány inkább jobban jár..

2009. nov. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!