Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Észrevettétek hogy akivel...

Észrevettétek hogy akivel Anikó jóban van az kiesik?

Figyelt kérdés
Pl. Olivér, Szandika, Zsófi, Béci...
2011. ápr. 18. 13:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igen, ez már nagyon nagy! :)

Az egész Ginával kezdődött, aztán Zsófi, olivér, Szandika, Laci. Már Olivérnél észrevettem, de akkor még nem annyira foglalkoztam vele. Aztán most mikor kiment a Laci, akkor hülyéskedtünk párommal, hogy Anikó már megint "dolgozott", odasündöröghetne a Bécihez is. Erre pár nappal később meg is történik, Bécivel barátságot köt. Megint röhögtünk, hogy eddig jó, de azt nem gondoltuk, hogy Béci is tényleg kiesik...

Szóval Anikó barátsága tényleg veszélyes.

2011. ápr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Azért is emeltem ki ezt a kérdést, mert Anikó számomra egyre visszataszítóbb, a tegnapi Gigi-Zsófi beszélgetése annyira gusztustalan volt... Ja és Gigi is mondta neki hogy veszélyes a barátsága:)
2011. ápr. 20. 10:54
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Mi volt visszataszító abban, amit Anikóék beszélgettek. Csakis az igazat mondták el mindenről. Mikor Alkesz-Éva folyamatosan szapulnak valakit a háta mögött, az nem visszataszító? Most még Jerzyke is beszállt közéjük harmadiknak.

Komolyan mondom, nem értem, hogy az emberek ennyire szemellenzősök, vagy többnyire maguk is hasonló személyiségek és ezért tudnak olyan jól azonosulni ezzel az otromba hármassal.

2011. ápr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jah jah! Lehet ez azért van, mert sokan nem bírják Anikót, és rosszat akarnak neki.. Legalábbis ez is egy lehetőség. Végülis amikor főzött és értékelték a nézők a főztjét, nagyon sokan szavaztak az 1 pontra, szóval lehet, hogy nem bírják a fejét.
2011. ápr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Igen, ezen én is csodálkoztam - a vacsorájának pontozásán. Tényleg úgy tűnik, hogy sokan nem bírják, teljesen mindegy, mit csinál, akkor is ő lesz a rossz. Tényleg, nem rosszkislány kategóriában indult?

Én is kiakadtam néha a viselkedésén, de azt meg kell hagyni, hogy most is ő látja tisztán a helyzetet. Véleményem szerint pedig egyedül ő érdemelné már csak meg a győzelmet a többi semmirekellővel szemben.

2011. ápr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!