Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem egy nagy átverés, bunda...

Nem egy nagy átverés, bunda az X faktor?

Figyelt kérdés

Csak megfordult a fejemben...mert elég sok ember továbbjut a válogatásokon, és érdekes módon csak néhányat emelnek ki,d e ők tutira továbbjutnak....

Vagy már mikor az egészet felvették akkor vágják össze és csak azokat mutatják, akik továbbjutottak?


2011. szept. 13. 10:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező, énis felvigyeltem már erre amit említettél

tudod ezek nyáron leforgatott felvételek és már megvan azis, hogy ki jutott be a 12be. Csak azokat mutatják nagyon részletesen (elején kis sztori, riport vele stb.) akik bent vannak a 12be, kevésbé részletesen (egész produkció) pedig azokat akik eljutottak a mentorok házáig. Legalábbis én igy gondolom.

Am. én azon gondolkodtam, hogy Ördög Nóri honnan tudta mindig pontosan, hogy kihez kell odamenni riportot csinálni ? hisz több száz ember várt meghallgatásra ... és valahogy mégis eltalálta a döntőbe esélyeseket... hm?

2011. szept. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
ez nagyon logikus észrevétel !
2011. szept. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
16%
Jaj, nagyon unatkozhattok, hogy ilyen összeesküvés elméleteket találtok ki. Talán azokat rakják be főleg a műsorba, akik tehetségesek, ezért jutnak majd tovább.
2011. szept. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves utolsó, nem összeesküvés elméleteket gyártunk, hanem tényleg van ebben valami...

Nekem a tavalyi x faktor nagy csalódás volt!Elején tetszett, de totál kiakadtam, hogy a Vastag Csaba nyert!szerintem egyáltalán nincs olyan jó hangja, de az előadásmódja, kinézete nyilván jól eladható.

Ez után az eurovíziós fesztivál is nagy csalódás volt, és a mostaninál gondolkoztam azokon, amiket írtatok...(Nóra honnan tudja kikhez kell odamenni,mért csak bizonyos embereket emelnek ki, stb)

Köszi, hogy megerősítettek, hogy elég manipulatív műsorok ezek....

2011. szept. 13. 15:18
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a tavalyi xfaktorba volt-e, vagy valamelyik megasztárba vagy csillag születikbe vagy mibe... Lényeg hogy volt egy fazon akit valami edzőnek vagy testépítőnek mutattak be, és operát énekelt, aztán valahonnan hallottam hogy kamu volt az egész, mert hogy valójában operaénekes volt, és köze nincs a testépítéshez. Ti tudtok erről valamit? Mert én csak úgy fél füllel hallottam.
2011. szept. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
nem hallottam,de ez vicces:)
2011. szept. 13. 21:17
 17/22 anonim ***** válasza:
25%
Istenem, az emberi ostobaság... Honnan tudod, hogy nem megy mázokhoz is oda Nóra( amúgy sokszor van interjú a szarokkal is)? Szerintem odamegy Nóra sokmindenkihez, csak nem mindenki jó belőle és nem vágják be. Gondolkozz már. Vastag Csabáról meg annyit, hogy nyilvánvaló volt, hogy ő fog nyerni, mert RETTENETESEN jópasi, a lányok, nők odavoltak érte és szavaztak rá. Lehet, te pasi szemmel nem látod( ha pasi vagy) vagy nagyon furcsa izlésed van, mert az a pasi tényéleg észbontóan jól néz ki. Lehet nem fair, de ez van, amíg szavazatok alapján döntenek. Úgyhogy el lehetne gondolkozni kicsit logikusan, mielőtt összeesküvés elméleteket gyártanánk. Vagy ha nem így, akkor szeretinted hogy működik? Van előtte egy titkos válagoató, ahol az rtl összeszedi az ország( és más magyar lakta területek) tehetséges énekeseit, akik lefizetik őket, hogy majd benne legyenek a kamu válogatásokon. Vagy hogy? Nem nyilvánvaló, hogy a legjobbak kerülnek be? A szemed előtt válogatják majd őket. Kéne gondolkozni, mielőtt butaságokat írsz.
2011. szept. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Bírom, amikor valaki leszól egy másik embert azért, mert valami megfordul a fejében, és ezt még meg is kérdezi....

Nem,nem arra gondoltam, hogy titkos "ülések" vannak, ahol ezeket leszervezik, hanem olyanra, amit korábbi válaszolók is írtak.Pl előre meg van szabva a zsűritagok szerepe(kritikus, kedves, stb)és hasonlóan a jelentkezők alapján is bizonyos embereknek be kell kerülniük.

Amúgy meg Vastag Csaba egy bájgúnár...Nő vagyok, és nem furcsa az ízlésem.Ez is milyen vicces, ha már nem tetszik a Csaba, akkor furcsa az ízlésem...:S

Csaba egy "sablon", már bocsánat, hogy ilyet írok.

De kössz a hozzászólást.

2011. szept. 14. 13:38
 19/22 anonim ***** válasza:

"Istenem, az emberi ostobaság"- tökéletesen jellemezte a kommented értékét :)

máskülönben, nem kell rögtön támadó jelleggel fellépni ez az én véleményem...

Vastag Csaba meg tényleg sablon...

jah és, hogy Ördög Nóri több 1000 jelentkezőhöz odament és mindegyikkel csinált interjút ezt egy kicsit nehéz nekem elhinni...

ennyi (:

2011. szept. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
ennyi:)
2011. szept. 16. 17:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!