Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az RTL klubon van egy új...

Az RTL klubon van egy új szereplőválogatás milyen műsorról van szó?

Figyelt kérdés
Szeretnék jelentkezni!

2012. márc. 13. 18:32
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
 231/607 Kóródi Vanda ***** válasza:
43%
hát én nem mondanám átverésnek...lehet akiknek nem sikerült így nevezik csak mert nm úgy sikerült nekik ez a dolog ahogy akarták...;))
2012. ápr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 232/607 anonim ***** válasza:
100%

én nem tudom minek mondjam igazándiból, inkább csak egy újabb csalódás, amilyen a magyar gazdaság, amilyen a magyar oktatási rendszer, bocs amilyen Magyarország most már olyan a magyar média is mért is vártam többet...

én csak csalódott vagyok h még csak egy értesítésre se méltatják az embert, hiteget..... úgy gondoltam azért mert messzebb lakom nem fog számítani, mert hajlandó lettem volna felköltözni bármi.... hát az van vannak akinek összejön , van akinek nem mi most így jártunk 20éves vagyok talán egyszer fordul a kocka mikor végre úgy lesz valami amit én is szeretnék.... sok sikert azoknak akik sikerült...

2012. ápr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 233/607 anonim ***** válasza:
100%

Kóródi Vanda:

Te mondtad hogy te már forgatsz, tényleg ez az a sorozat ami az Index cikkjében van?

2012. ápr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 234/607 anonim ***** válasza:
100%
Vanda: nagyon nagyra vagy magaddal, de itt sorozatról volt szó, és nekem az nem jelent egyet egy showműsorban való szerepléssel! Eszembe nem jutott volna jelentkezni, ha kiírják erről van szó! Úgy volt, hogy egy új Barátok közt indul az RTL2-re!
2012. ápr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 235/607 anonim ***** válasza:
hol van az indexes cikk szeretném elolvasni...?
2012. ápr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 236/607 anonim ***** válasza:

[link]

gondolom ez lenne az..

hát ez csodás és undorito föleg az utolsó mondat

A csatorna már hónapok óta keresi a megfelelő szereplőket a sorozatba, amely várhatóan a Gyanú árnyéka címmel fut majd az RTL Klubon. A forgatás már jelenleg is tart, az első résszel vamaikor májusban találkozhatnak a nézők.

ennyit rólad rtl utálakkkkkk

2012. ápr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 237/607 anonim ***** válasza:

Hónapok óta mi? Kb. 1 hónapja?

Már bocsi, de a mi mentségünkre legyen mondva(akiket nem hívtak)ez nem egy komoly sorozat, mint pl: a bariközt, hanem egy olyan amibe úgy raknak be hogy te egy amatőr vagy és ezt meg azt játszod el.... na mindegy...én észben örülök hogy nem kerültem be, mert én olyasmibe akartam szerepelni, mint a Barátokközt, mint sorozat

De sok sikert akik bejutottak!

2012. ápr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 238/607 Kóródi Vanda ***** válasza:
62%
igen?nagyra vagyok magammal?akk jól teszem..mondjuk azt se tod ki vok úgyhogy..am meg figyi nekem ennyi is elég...hiszen ha jól csinálom amit kell lehet h többet elérek...elhiheted h a mostani sztárok se egy nap alatt érték el ami elértek és nem úgy hogy az egyik nap egy átlagos ember voltak másnap meg már sztárok...;)))
2012. ápr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 239/607 Kóródi Vanda ***** válasza:
62%
am még nem forgatok..majd csak vasárnap kezdődik az én forgatásom..:)
2012. ápr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 240/607 Kóródi Vanda ***** válasza:
abban meg egy kicsit igazatok van h nem volt szép dolog h az rtl sorozatnak indította el és közben egy showműsor..de ezvan..:)én nekem egyenlőre ennyi is elég..;):)
2012. ápr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!