Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A szultána c. sorozatban...

A szultána c. sorozatban mikor cserélik le a Kösemet alakító Anastasia Tsilimpiout?

Figyelt kérdés
Azt olvastam több helyen, hogy már a 6. rész után lecserélték..hát, most vagy én vagyok vak, vagy a többiek hülyék, de semmi változást nem látok...

2016. okt. 10. 14:58
 1/8 anonim válasza:
45%
Most nézem a filmet, nagyon irritáló az új csaj!!!!!!! Z előző sokkal szebb és szimpibb volt. Miért cserélték le? 😂
2016. okt. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
12%

A TV2-n futóban ma cserélték ki.

De ezt valószínűleg már te is tudod.

Én nagyon sajnálom, mert már nagyon megszoktam.

Azt észrevettem, hogy színészileg egy kicsit gyengébb, de én így szerettem.

Alapból egy nagyon szép lány, ehhez még hozzátett Csifó Dorina is, de amikor grimaszokat vágott olyan ronda lett, hogy az már aranyos volt.

Igazából csak miatta néztem, ezentúl már NEM fogom.

2016. okt. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért cserélték le? :\
2016. okt. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Mármint az új csaj gyengébb????? Sztem az új gyengébb meg csúnyább meg nem is Anastasiás meg nem is illik a szultánhoz meg nem is olyan fiatalos mint a másik szóval sztem maradhatott volna vagy nem ez lett volna na mindegy
2016. okt. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Állítólag öregíteni akarták Kösemet.. de ez a Beren Saat ide nagyon gyenge. Színészileg egy nagy büdös 0. Nekem olyan semmilyen, nem váltja ki belőlem azt, hogy igen ő egy szultána, hanem csak az jut eszembe, hogy ő egy színész és ez a szerep egyáltalán nem illik hozzá..

Bárcsak maradt volna inkább az eredeti Anasztázia:/

2016. okt. 12. 08:13
 6/8 anonim válasza:

2. vagyok.

Igen az elsőre mondtam, hogy színészileg kicsit gyengébb, de nem az újhoz képest, hanem a többihez képest. Arra gondolok, hogy nagyon sokszor az érzelmeit grimaszokkal fejezte ki és sokszor volt "durcis". De lehet hogy direkt így volt megírva, mutatva hogy még szinte gyerek.

Az újról nem tudok mit mondani, mert ahogy megírtam, azóta nem is nézem.


Azért ez a kis karakter öregítés elég fura volt, mármint nem volt egy vágás és kiírják hogy évekkel később, hanem csak egyszerűen kilép a beteg szultán szobájából és az ajtó túloldalán már egy teljesen más valaki van, aki azt mondogatja: Anastasia vagyok, Anastasia vagyok.

2016. okt. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
de amúgy Beren Saatot is lecserélik majd Nurgül Yeşilçayra, de igen szerintem is Anastasia Tsilimpiou sokkal jobban alakította Anastasiat, nekem azért tetszett, mert olyan törékeny volt a filmben, de még is határozott, amúgy én anyumék miatt nézem, mert fel szoktam venni ki vágom a reklámokat belőle, mert pont úgy dolgoznak, hogy nem tudják megnézni.
2016. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Anastasia Tsilimpiou remélhetőleg sok filmben fog még pozitív főszerepet kapni szép arcú lány, igazából én nem cseréltem volna le Beren Saatra, nem illik a karakteréhez, mert Anastasia egy 13 éves lány, és azért Beren Saat már túl van a 30-on amíg Anastasia Tsilimpiou még csak 18 éves, nem tudom azonosítani a karaktert a szereplővel így hogy már nem Anastasia Tsilimpiou játsza Anastasiat.
2016. okt. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!