Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek Michael...

Mi a véleményetek Michael Jacksonról?

Figyelt kérdés

ápr. 9. 12:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Az egyik legnagyobb énekes, aki valaha élt, a tehetsége emberfeletti.


Nem volt pedofil, ezt a bíróság is megállapította..

ápr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Zenei zseni, de emberileg túl naiv volt erre a világra.
ápr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
Fogalmam sincs, miért sztárolják ennyire, sosem tetszett a zenéje.
ápr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
6%
Szeretett kisfiúk nadrágjában turkálni.
ápr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen jó embereket nem érdemel a világ mert a nagyresze nem értékeli őket.
ápr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

Jó zenék, jó tánc, gazdag életmű, de azért nem volt az a popszakmabeli félisten, mint aminek sokan tekintik.

Ami az emberi oldalt illeti, azt nem tudom, hogy telibe pedofil volt-e, de az egész emberre, személyiségre, viselkedésre, mindenféle dolgaira, úgy mindenestül az angol "creepy" a legjobb kifejezés.

(amúgy szóljatok, ha a "creepy" helyett tudtok jó magyar megfelelő kifejezést, szerintem semelyik szokásos fordítás nem adja vissza igazán jól a jelentését)

ápr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Strand Unió ***** válasza:
17%

@3-as


Eddig azt hittem, csak nekem van ilyen véleményem róla...

ápr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
A zenéje nem az én stílusom, de elismerem, hogy nagyon jó hangja volt. Egyébként szinte biztosan pedofil volt, de az ekkora sztárokat mindig felmentik, bármit is követtek el.
ápr. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy csodálatos ember volt, akit sajnos sokan nem értettek meg. Ezért őrültnek és mindenféle negatív jelzővel illettek. Mindez a bulvárnak köszönhető, amely folyamatosan elferdítette róla az igazságot. Például a vádakat.
ápr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

#6


Ezt gondolod, de tudod, mi az érdekes? Hogy nincs olyan nap, hogy valakit ne hasonlítanának hozzá. Ami pedig az emberi oldalát illeti, van egy mondás, hogy a ‘légynek sem tud ártani’. Ráadásul ez szó szerint igaz volt rá


"Amikor Michael II. János Pál pápánál audienciára kapott lehetőséget, magával vitte Seth Riggs-et, az énektanárát is. Miközben a külső teremben várták, hogy találkozzanak őszentségével, egy légy szállt be a szobába. Ügyesen, gyermeki szabadsággal zümmögött szabadon körülöttük, és Seth-et annyira felbosszantotta, hogy nem bírta tovább, és a földön megölte. Michael könnyes szemmel kérdezte: "Miért tetted ezt?". Seth így vágott vissza: "Csak itt zümmögött, és az idegeimre ment!". Michael úgy válaszolt neki, mint egy zen mester, és azt mondta: "Élvezte a szabadságát és élte az életét, te pedig véget vetettél neki!". Ettől a naptól kezdve Seth megértette, és Michael egy légy iránti együttérzése miatt mélyebben

megbecsülte az egész életet".


Howard McCrary a McCrary család énekesei közül

ápr. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!