Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek milyen a hangom?...

Szerintetek milyen a hangom? Véleményeket légyszi! (Videó)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=YhMgTflO28U


Az eredeti: http://www.youtube.com/watch?v=p52SqtcCN4s


Ne az eredetivel hasonlítsátok össze légyszi, mert hozzá képest persze, hogy rossz. Viszont arra lennék kíváncsi, hogy mi a véleményetek. Írjatok rosszat vagy jót, kérlek indokoljátok!

A videón azért nem vagyok rajta mert nincs semmi bátorságom hozzá, még úgy, hogy csak felvettem ahogy éneklek sem az igazi.. Nos? :)


2013. jún. 7. 19:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
nagyon hasonlít az eredetihez.. szval jó :)
2013. jún. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
istenem de örülök :) köszönöm szépen!!
2013. jún. 7. 19:36
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha stúdióban vették volna fel komoly hangtechnikával sokkal jobb lett volna na meg persze zenei aláfestéssel szóval merj énekelni és gyakorolj,ha kitartó vagy akkor énekes nő is lehetsz!
2013. jún. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

annyira, kedvesek vagytok, olyan jó ezt hallani! :)

bár tényleg nem merek mások előtt énekelni.. :\ nem tudom miért.. régen ment, még versenyre is mentem... :\

2013. jún. 7. 20:55
 5/16 anonim ***** válasza:
Légy bátor hozzál létre egy amatőr bandát aztán a többi ki alakúl idővel.Tegyél fel hirdetést hogy amatőr gitárosokat dobosokat billentyűsöket keresel aztán kezdjetek zenélni és kitartás kitartás kitartás, gyakorlás gyakorlás gyakorlás.....,az első kudarc után se ad fel.
2013. jún. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen macilaci! :)
2013. jún. 7. 21:03
 7/16 anonim ***** válasza:

Tök véletlen, elég negatív hozzáállással hallgattam meg, de pozitívan csalódtam. Nem mondom, hogy jobb mint az eredeti, de az tény, hogy elég jól énekelsz! Nem erre számítottam. Csak bátran!:))


15/F

2013. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
de jó, köszönöm szépen :)
2013. jún. 7. 22:44
 9/16 joarpi válasza:
Szerintem ezerszer jobb voltál mint az eredeti.Szerintem lépj fel a Megasztárban vagy az Xfaktorban.Telnél ot az igazi sztár és hallotam,hogy nagyon de nagyon szépen és tisztán énekelsz.Te egy sztár vagy.
2013. jún. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan merj énekelni! :) igencsak jó hangod van :D
2013. jún. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!