Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek milyen a hangom?...

Szerintetek milyen a hangom? Véleményeket légyszi! (Videó)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=YhMgTflO28U


Az eredeti: http://www.youtube.com/watch?v=p52SqtcCN4s


Ne az eredetivel hasonlítsátok össze légyszi, mert hozzá képest persze, hogy rossz. Viszont arra lennék kíváncsi, hogy mi a véleményetek. Írjatok rosszat vagy jót, kérlek indokoljátok!

A videón azért nem vagyok rajta mert nincs semmi bátorságom hozzá, még úgy, hogy csak felvettem ahogy éneklek sem az igazi.. Nos? :)


2013. jún. 7. 19:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Pont a kedvenc énekesnőmtől a kedvenc dalomat énekelted! :D Egyébként nagyon szép hangod van, nekem tetszik, ahogyan énekelsz. :)
2013. jún. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Én is imádom Christina Aguilerát, a Burlesque-t is vagy hatvanszor megnéztem, egyik kedvenc filmem.. :))


Nagyon köszönöm!! Olyan jó ezt hallani.. Senkinek nem énekeltem még soha, csak az énektanáromnak népdalokat..


Nagyon szeretnék énekelni, amint lehet feltöltök egy olyat, amin ezt éneklem végig, csak zene lesz majd alatta :) Plusz egy magyar dalt is.. És ezeken viszont rajta leszek, csak lesz egy kis "meglepetés".. Rmeélem megnézitek majd! Nagyon érdekel a véleményetek, legyen az bármilyen! :) Köszönööm

2013. jún. 9. 15:55
 13/16 Csík B Kennedy válasza:
Nagyszerű hangod van! Ment a like a vidi alá :)
2013. jún. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Jajj de örülök :)))) Köszönöm!! :D:)
2013. jún. 10. 18:45
 15/16 anonim ***** válasza:
Mint szakmabeli, azt mondom nem rossz. Van hangod, lenn miből dolgozni, és még sokat elérhetsz. Ami viszont nincs, technika és tudás. Ehhez kell egy jó énektanár, aki segít képezni magad, és az éneklés klasszikus formájában nagyon sokat tanulhatnál. Hajrá!
2013. jún. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
#15: Igazad van, köszönöm :) Keresek egy ének tanárt! :)
2013. jún. 10. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!