Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerinteteka Depeche Mode...

Szerinteteka Depeche Mode tényleg depresszív?

Figyelt kérdés
A barátaim mindig azzal jönne, hogy "kapocsoljam már ki, milyen gyászmuzsika ez, olyan érzés, mintha kriptában lennénk, félelmetes, olyan mint egy temetés" stb. Szerintetek ez igaz?

2013. aug. 10. 21:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor még időben vagy, elég fiatal vagy ahhoz, hogy új barátokat keress :D

DM az egyik legjobb aktív zenekar.

2013. aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Igen, tudom! :)
2013. okt. 16. 17:47
 13/21 anonim válasza:
100%
Jajj de jó végre hasonló korú aki DM fan!:) Imádom őket számomra szinte az egyetlen zenekar. Ritkán hallgatok mást. Broken studió verzióról nem akarom 2 oldalban kifejteni milyen jó.:) Látom nem csak èn gondolom így. Egyáltalán nem tartom depresszív zenének, sőt néha igen is ez tölt fel élettel. Az egész családom imádja, hifink szerintem mást már nem is tudna játszani :D Ismerek pár DM rajongót de eggyik sem
2014. márc. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
100%

* egyik sem elvont, ereit vagdosó személy. Nem hiszem, hogy elvont zene, ès hogy csak a depressziósokat, meg hasonló problémákkal küzdőket vonzza. A Depeche Mode nem csak egy banda, nem tudom elmondani mit jelent számomra. Apukámnak hála születésem óta hallgatom őket, és ott voltak mindig, a legegyszerűbb reggeleknél mikor az ő zenéjükre keltem. Mikor rosz jegyet kaptam, vagy mikor a szüleimért aggódtam, hogy odaérjenek a koncertre. Amikor mást se csináltunk csak néztük a 101- es koncertet és a többi meglévő dvd-t. Amikor először vezettem ès maxra tekertem a kocsiban a hangerőt...:) A barátaid nem tudják mi a jó zene :) De ne dobd el èrtük a Depeche Modeot.

Bocsi, hogy nem tudtam egybe elküldeni. Nyugodtan írhatsz privibe is, aztán beszélhetünk fb-n.:)

14/L

2014. márc. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Na aki szerint depis,az pl nézze meg ezt! :-D


http://www.youtube.com/watch?v=vEI5MG7HiCA

2014. ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Aki Depeche Mode fan,várjuk ide



[link]

2014. ápr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem
2020. dec. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

3,5,8 számú válaszok akkor 41, ma 48 éves kiírója vagyok.

Valamiért feljött ez ez egykor megválaszolt kérdés.

Nekem a Mode fiatal koromban életfilozófia volt, majd így, érettebb koromra pedig egy elmélyülős, alkalmi meghallgatós különlegesség lett.

Hallgatok én sok mást is, pl nagyon szeretem az igényes techno és egyéb, színvonalas elektronikus zenéket. A múlandó, kommersz slágerzene azóta sem fogott meg. A Mode-nak változatlanul azt vallom, hogy nem deprimáló, inkább elmélyülős, elmélkedtetős a zenéje. Időközben voltam élő koncertjeiken is. Hatalmas feeling, mára már igazi klasszikus.

2020. dec. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem
2021. jún. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Eléggé. Olyan, mintha nem lett volna gyerekszobájuk. A U2-val együtt.
2021. dec. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!