Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerinteteka Depeche Mode...

Szerinteteka Depeche Mode tényleg depresszív?

Figyelt kérdés
A barátaim mindig azzal jönne, hogy "kapocsoljam már ki, milyen gyászmuzsika ez, olyan érzés, mintha kriptában lennénk, félelmetes, olyan mint egy temetés" stb. Szerintetek ez igaz?

2013. aug. 10. 21:26
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
100%

Időközben aztán én is “felnőttem”, már nem is emlékeztem a kérdésre, meg egyáltalán arra, hogy kik mondták ezt a zenéjükre.

Szerencsére közben eljutottam én is pár koncertre, lehet kedves 48-9 éves válaszadó, hogy együtt buliztunk 😃

Végtére is azóta van egy vőlegényem aki általam megszerette a zenekart. Nem mondom, hogy csak Depeche Modeot hallgatunk, de sokszor szól pl az autóban. Nyilván valóan továbbra is eszméletlenül sokat jelent, hiszen nagyon sokmindenen átsegített egészen gyerekkorom óta.

Köszönöm a válaszaidat, biztos nagyon mosolyogna az akkori kis 14 éves énem ha előre látná ezt 😊

2021. dec. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!