Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kpop rajongók: ha valakinek...

Kpop rajongók: ha valakinek jó hangja van és kint szeretne karriert csinálni, lehetséges?

Figyelt kérdés
Szerintetek van esély rá? Ha igen, hogyan lehet bejutni hozzájuk, mit ajánlotok?

2013. nov. 7. 15:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Utolsónak

Őszintén.Azért van,hogy a cégeknél a gyakornokság minimum 2 év,külföldieknek(MINDENKI aki nem koreai)min.3,mert még egy évet ráhúznak a nyelv miatt.És eleve azért mennek oda,hogy,ha nem is annyira tehetségesek akkor lealább megtanulják,hogy mit kell csinálniuk.Te is elolvashatod amit korábban linkeltem,mert abban le van írva,hogy miről is szól ott a gyakornokság.

Tudom,hogy vannak elrugaszkodott elképzelések,de még mindig nem értem,hogy miért baj ez?Legfeljebb megpróbálja és nem sikerül.Na bumm.Legalább elmondhatja,hogy tett egy próbát.

Egyébként szerintem a koreai idolok egy része messze nem olyan nagy tehetség,hogy a cége nélkül akár csak a sikerei felét elérhette volna,de ezért vannak azok a bizonyos cégek és háttércsapatok.

2013. dec. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Igen igazad van, alapvetően nem lenne gond, de a tinik nagy része nem így gondolkodik, hogy "na bumm megpróbálom". Sajnos - elég kiábrándító, de elég nagy a hisztérikus fanok száma.

99% százalék csalódás szokott lenni. Elég sok elvárás van, tehát nem csak a külső adottságok fontosak, de a személyiség is. Ha valamelyik tini ezt kalandnak fogja fel akkor az egy nagyon jó dolog! Ő akkor nem fog csalódni. De ez elég ritka. A többségben a megszállott fanok vannak, alájuk pedig nem kell adni a lovat.

2013. dec. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Egyébként szerintem a koreai idolok egy része messze nem olyan nagy tehetség,hogy a cége nélkül akár csak a sikerei felét elérhette volna,de ezért vannak azok a bizonyos cégek és háttércsapatok."


Ez is igaz, de azért Ázsiában más mint pl az USA-ban. Koreában is vannak "megcsinálócégek", de teljesen máshogy működik mint az amerikai rendszer. Nagyon fontos a személyiség koreában, pl hogy csapatba mennyire illesz be, akkor is ha solo vagy. Hosszú lenne elmagyarázni. Amúgy meg minden országaban ez van. Nem a legnagyobb tehetségek a legjobb befutók. Ez a zeneipar. Pont ezért hívják így. Nem zeneművészet, hanem ipar. Ugyanígy van a filmművészettel is, a filmipar kiszorította a filmművészetet és minden mással így volt. Na de nem ez a lényeg. Igazából ezért is nehéz bejutni egy ilyen csapatba. Tudod hányan vannak akik szeretnének? többmillióan. Szerinted mennyinek van esélye? Ja és nem szeretnék visszafogni senkit! Ha valaki vágyat érez erre, van ideje jó sokat gyakorolni, a megjelenése és a hangja is megfelelő, és még kalandnak is fogja fel akkor hajrá!

2013. dec. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva én nem vagyok hatalmas fan, nem követem az életüket meg ilyenek, csak kíváncsi voltam rá, hogy egy magyarnak egyáltalán van-e esélye bejutni ilyen helyekre.
2013. dec. 6. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!