Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 évesen korai lenne elveszít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen korai lenne elveszíteni a szüzességem?

Figyelt kérdés

Barátommal lassan 2,5 éve vagyunk együtt, nem erőlteti de néha néha rá kérdez, hogy mit gondolok, mikor szeretném, stb.

Megértem őt, és én is szeretném de eléggé félek, hogy mi lesz ha nem fogok neki utána már annyira érdekes lenni, vagy nem tetszem neki, esetleg elszakad a gumi, gondolom értitek,biztos a legtöbbetekkel is így volt. Nem vagyok ilyenekben annyira jártas és igazából ő sem. Néha késznek érzem magam rá, de az esetek 90%-ában nem igazán. Szerintetek? Légyszi, ha lehet normális válaszokat adjatok.


2021. jún. 8. 18:18
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%
ha kiszakad a gumi a fogamzásgátló utána már nem sokat ér kedves 9es
2021. jún. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
72%

Ha felmerülnek benned kétségek, akkor korai.


Azoknak meg külön gratulálnék, aki egy 16!! éves kislánynak fogamzásgátló gyógyszert ajánl. Idióták.

2021. jún. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
67%
Életkor alapján nem korai, főleg, hogy egy ilyen tartós kapcsolatban vagy. Viszont mindaddig korai, amíg nem érzed úgy, hogy készen állsz rá. A gumival kapcsolatos félelmek alapvetőek, ezek a néhányadik alkalom után el fognak múlni, mikor megismered a tulajdonságait és rájössz, hogy nem szakadnak ki dobozszámra.
2021. jún. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
97%

#12 a fogamzásgátlótól nem lesz baja, nem értem a gondod, én 17 vagyok. És már a 15, 16 évesek is szedik, a nőgyógyász úgy is mondaná, ha nem szabadna szednie...es olyat add neki(k), ami ilyen fiatalon tesz tesz kárt. Előbb néz utána, aztán adj tanácsot. Gratulálok neked is.


"A lányoknál az első menstruáció általában 11-13 éves korban jön meg. A petefészkek hamar szabályosan kezdenek működni, a mensesek idővel rendszeresen követik egymást. Ha ez már 1-2 éve így van, általában nincsen akadálya a hormontartalmú fogamzásgátló használatának."

[link]

2021. jún. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
51%

#11 bocsi, elírtam. Ha az esemény utáni tablettát veszi be másnap, akkor nem lesz terhes.

#14 nagyon cuki vagy, hogy 17 évesen azt mondod, hogy nem lesz tőle baja. Szedd tovább, aztán 30-40 évesen gyere vissza, amikor már túl leszel egy kiműtött daganaton és/vagy nem sikerül a hőn áhított baba, mert olyan hormonális problémáid lesznek, hogy járhatsz lombikprogramból lombikba.

Nőgyógyászból is találsz ilyet is, meg olyat is. Van aki támogatja, van aki nem. Azonban nézd meg, hogy működik manapság egy nőgyógyászati vizsgálat: rendszertelen menstruáció 25 évesen? Írok egy kis fogamzásgátlót, attól rendszeres lesz. (Lényegtelen, hogy fogamzásgátló mellett NINCS menstruáció és valószínűleg hormonális probléma áll a háttérben, még több hormon biztosan megoldja.) Vagy komoly hasi görcsök? Áh ez a női lét velejárója, írok egy kis fogamzásgátlót, akkor mivel nincs rendes menstruáció, nincs hasi görcs sem. (Pedig lehet, hogy endometriózis áll a háttérben, de mennyivel egyszerűbb felírni egy gyógyszert, mint rendesen kivizsgálni az embert.)

2021. jún. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
48%
#15 szerintem kissé túl gondolod... Ha a nőgyógyászok is így gondolnák, akkor senkinek sem ajánlanák a fogamzásgátlást, sőt az is lehet hogy be is tiltanák. Van egy rokonom, aki régen 15 évesen kezdte a fogamzásgátlást most ő 52 éves és nem volt ilyen jellegű problémái, amiket írtál. Ha a nőgyógyász megnézi a kérdezőt és szedhet fogamzásgátlót, akkor semmi akadálya, nekem is úgy ajánlotta az orvosom hogy 2 hét szedés és 2-3 hét szünet... Nem feltétlenül lesz baja az adott embernek a fogamzásgátlás szedésétől,attol még, hogy te hipohander vagy. :)
2021. jún. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
35%

Inkább egy 17 éves buta kislány vagy. Gyere vissza majd, ha elvégezted az ovit. Vagy mondok jobban. 35 évesen gyere vissz, amikor már 7 éve nem jön össze a baba.

Dehát persze, nem tehetsz róla, ilyen a genetikád sajnos :( meddőnek születtél biztos. Tuti nem a tinédzser korban elkezdett fogamzásgátló tünetcsillapító szarság a hibás

2021. jún. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
85%
Azért elég gáz szerintem, hogy 17 évesen több tisztelet van bennem mások felé, mint benned. Remélem, 10 év múlva vissza olvasod és elszörnyülködsz magadon. :)
2021. jún. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
17%
Az ilyeneknek nem jár tisztelet.
2021. jún. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
75%
Hm. :) Azért, mert van egy véleményem, még ugyan úgy jár a másik félnek a kölcsönös tisztelet. Én megtisztellek, elfogadom a véleményed, még ha arrogáns, rosszindulatú ember is vagy. Ezt elvárom tőled is. Mellesleg, egyáltalán nem baj az, ha a kérdező elmegy a nőgyógyászhoz és kikéri a véleményét,hogy mit javasol. Csak tudnám, min kaptad fel a vizet...de hát sértegetni azt tudsz még ha mást nem is.
2021. jún. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!