Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 évesen korai lenne elveszít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen korai lenne elveszíteni a szüzességem?

Figyelt kérdés

Barátommal lassan 2,5 éve vagyunk együtt, nem erőlteti de néha néha rá kérdez, hogy mit gondolok, mikor szeretném, stb.

Megértem őt, és én is szeretném de eléggé félek, hogy mi lesz ha nem fogok neki utána már annyira érdekes lenni, vagy nem tetszem neki, esetleg elszakad a gumi, gondolom értitek,biztos a legtöbbetekkel is így volt. Nem vagyok ilyenekben annyira jártas és igazából ő sem. Néha késznek érzem magam rá, de az esetek 90%-ában nem igazán. Szerintetek? Légyszi, ha lehet normális válaszokat adjatok.


2021. jún. 8. 18:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
63%

15 vagyok, a többi választ nem én írtam. Tudom,a gyógyszerészek mit sem számítanak, de 5 év egyetem és egy doktori cím után jobban ismerem a gyógyszereket, mint egy fiatal lány, akinek a nődokija mondott valamit.

Szedd nyugodtan a tablettát, ettől még nem kell másokat buzdítani arra, hogy ilyen fiatalon kezdjék. Megjegyzem, volt csoporttársam is, aki ugyanúgy megtanulta milyen káros a fogamzásgátló, mégis annyira görcsösen félt a teherbeeséstől, hogy azt mondta, inkább vállalja a kockázatot.

Egyedül azt kell elfelejteni, hogy ez kockázat és mellékhatásmentes.

2021. jún. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
64%
#21 én nem buzditas céljából írtam, sajnálom ha annak tűnt. Én úgy értettem, hogy ha ennyire fél úgy ha már késznek érzi rá magát, akkor van egy ilyen lehetősége is. Nem feltétlenül kell használnia, csak kikérheti egy nőgyógyász tanácsát, amit vagy elfogad vagy nem. 🙄
2021. jún. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
35%
22! Konkrétan azt írtad, hogy a fogamzásgátlótól nem lesz baja. Nehogy már minket nézz hülyének! Magyarázkodhatsz nyugodtan, aztán meg csodálkozzál, miért beszélnek úgy veled, ahogy!
2021. jún. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
77%

#23 neked nagyon kötekedhetnéked van. Kérlek konnyítsd meg a dolgom, azt vezesd le a feszültségeket, menj el futni vagy bokszolni...

Mellesleg, igen azt írtam, de egy szóval sem mondtam, hogy szednie kell, majd a kérdező eldönti, hogy mit szeretne. :)

2021. jún. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
10%
sok lány már 13 évesen átesik a dugáson, ha te nem akarod azt jelenti nem vagy belé szerelmes, mivel az írásodból kiderül hogy te érzelemhez kötöd a szexet... szakíts vele ismerkedj ezt javaslom !
2021. jún. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
27%
Tudod ki hiszi el hogy két és fél éve együtt vagytok és még szűz vagy. Esetleg ha a fiúd börtönbe van vagy a Marson. De egyébként nem hihető.....
2021. szept. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne hihetetlen? Mi 2 éve voltunk együtt és 16 éves voltam amikor elveszítettem a szüzességem. Szomorú, hogy hihetetlen az, hogy egy fiú képes várni egy lányra akit szeret
2021. szept. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
76%

Nem aaaaz.

Én képes lennék. De nem minden fiú olyan mint Én. Ezért hihetetlen. Meg a lányokra is rájön néha és ha ott van a pasija akkor keresni se kell senkit

2021. szept. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nem rosszindulatból írtam a választ, legalábbis nem annak szántam. Csak gondoltam közlöm, hogy nem példanélküli a dolog
2021. szept. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!