Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a barátomnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátomnak, hogy nem tudom tovább folytatni?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyok együtt a barátommal, és úgy érzem sosem szerettem úgy, mint ahogy ő engem, soha nem volt meg a szerelem. Annyira rámenős volt, elhalmozott ajándékokkal, folyton kedveskedett, többször megkérdezte, hogy leszek e a barátnője és én már akkor több alkalommal nemet mondtam. Aztán úgy éreztem, hogy megpróbálhatjuk, hátha megérkezik az a bizonyos érzés. Naiv voltam, és hittem abban, hogy jó lehet. Tökéletes is volt minden, soha nem szeretett még így senki, de egy idő után ezt is tehernek éreztem, és úgy érzem eltávolodtam tőle, talán a sok szeretet miatt, amit kaptam. Ő úgy gondolja minden rendben van, hiszen nagyon szerelmes, de én már nem tudok többé állarc mögé bújni. Nagyon szeretem, de nem úgy, mint ő engem. Elmegyünk egymás mellett az életben. Nem tudom hogy mondjam meg neki, mert nagyon érzelmes fiú, és biztos hogy fájdalmat okozok neki. Mit tegyek?
2022. máj. 12. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egy féle képpen lehet elmondani neki: Pont úgy, ahogy ide leírtad.
2022. máj. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a második mondja, csak érdemes úgy kezdeni, hogy ne haragudj.
2022. máj. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugyanez volt a barátnőmmel mint amit leírtál, 100%-ban. Szakíts vele, minél hamarabb annál jobb. A padlóra fog kerülni úgy mint én, de át fogja vészelni valahogy.
2022. máj. 13. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!