Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bekövessem instàn?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bekövessem instàn?

Figyelt kérdés
Van egy làny aki tetszik, és hány jelből úgy làtom hogy én is neki, de nem vagyok benne biztos, és nem tudom hogy van e baràtja. A facebook bedobta az ismerős ajànlóba, mert van közös ismerősünk. Intsàn is megtalàltam, de privát a fiókja. Nekem nincs kint képem, csak profil kép, de ha bekövetném akkor gondolom megnézné hogy ki követte be, és arról felismerne. és ha visszakövet, akkor lépnék felè. De ha még se tetszem neki, akkor meg tök kellemetlen lenne utàna talákozni, főleg úgy, hogy úgy talàltam meg hogy nem is ismerjük egymást.
2023. júl. 31. 18:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Bátran.
2023. júl. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
de ha nem követ vissza, és utàna meg talàlkozom vele, nem lesz kellemetlen szeritned?
2023. júl. 31. 19:16
 3/25 hungarikum_202 ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.
2023. júl. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem. Barátnőm például nem követ. Sosem követett. Mivel tudja, hogy totál inaktív a profilom.
2023. júl. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
én nem vagyok ennek az instás dolognak a híve, de sok olyan kérdést is olvastam, hogy valaki odament egy fiúhoz vagy lànyhoz, és elkérte az instájàt. Akkor màr nem értem, ha odament hozzà, miért nem mondta hogy mit szeretne. de úgy làtom most ez a divat a korosztályomban
2023. júl. 31. 20:19
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne a divatot akard követni, csináld azt, amit magadtól jónak tartasz.
2023. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor követném be, ha tuti felismerhető vagy a profilod alapján.
2023. júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Na bekövetted? (Ha még nem követted be szerintem is kövesd be,mit veszíthetsz 🤷🏻‍♀️)
2023. júl. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Facebookon is írhatnál neki.
2023. júl. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
még nem követtem be, nincs hozzà bàtorsàgom😅 szerintem az lesz, hogy bekövetem, aztàn rá se nézek a telefonra vagy fél óráig😂 a profilképem jó instàn, és ha ki nagyítja akkor biztos felismerne rajta, de nincs más képem jelenleg amit kitennék. facebookon meg nincs kint profilképem se, meg le is van titkosítva az egész, azt csak ismerősökkel való írkálásra használom. attól az egytől félek, hogy ha bekövetem, aztán még sem tetszek, utàna milyen kellemetlen lenne màr talàlkozni. gondolom azt gondolnà hogy nyomoztam utána, különben honnan tudnàm a nevèt.
2023. júl. 31. 23:10
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!