Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bekövessem őket instán és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bekövessem őket instán és facebookon, hogyha nem mondták meg a teljes nevüket?

Figyelt kérdés

Van két lány akikkel sikerült megismerkednem egy buliban. Egy asztalnál ültünk, elkezdtem velük beszélgetni és úgy. Tök jól elvoltam velük, főleg az egyikkel. Utána találkoztam velük még egyszer és normálisak voltak mert megint oda jöttek és velük lehettem ekkor már inkább csak barátkoztunk. De oda vittek a kis társaságukhoz is ahol voltak eléggé nagy forma emberek is. Kelet mo-i egyetemista társaság lehet. Leginkább fiúk. A lányok teljes nevét viszont nem kérdeztem meg és a korukat sem. Csak a keresztnevüket. De megtaláltam őket, ha bejelölöm őket az nem lesz para nekik? Mert nem szeretném emiatt elveszíteni őket, ha párkapcsolatra nem is tudom őket megszerezni. Szerintem nagyon jó barátaim lehetnének.

Gondolkodom rajta, hogy akkor már rájuk is írok. De az rámenősnek tűnne és szerintem idősebbek mint én mert már egyetemisták. De nekem most a szakmai évem van. És amikor oda jött még kettő srác akit nem ismertek azt mondták nekünk barátot nem nagyon akarnak, mert nem akarja, hogy valaki korlátozza őket.



2023. szept. 8. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Szia! Bedobott a Facebook ajánlottba"

Kb ezzel megmagyarázod ha nekik fura...

2023. szept. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megmagyarázni sem kell. Bejelölöd, aztán max nem jelöl vissza, nem kell ezt túlgondolni.
2023. szept. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak jelöld be simán.

Nekem volt olyan, hogy nem jól reagált a kezdeményezésemre.

Csak játszadoozott az érzéseimmel.

2023. szept. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
Számomra rejtély hogy nagyapáink, apáink, vagy akar mi, hogy birkoztunk meg ezekkel a problémákkal.
2023. szept. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!