Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha tetszik egy lány a buszon?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel többször, ugyan azzal a busszal megyünk, és ilyenkor gyakran szemezünk.

Pár hete leültem mellé, és megpróbáltam vele beszélgetni. Erre ő azt mondja, hogy menjek el. Erre én elmentem mellőle. Azóta igyekszem inkább a busz hátuljába ülni, gyakran nézem, mert nagyon szép, és nagyon tetszik, és ő is gyakran rám kapja a szemét. Lehet, hogy tetszem neki?

Vajon csak azért küldött el mert túl hirtelen volt neki a közeledésem, mert ugye azóta is hátra nézeget?

Menjek oda hozzá mégegyszer, hátha lesz valami?

Hogyan beszélgessek vele?



2023. okt. 18. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
2023. okt. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi a...?
2023. okt. 18. 13:43
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem én írtam ki, what?
2023. okt. 18. 13:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ám, hogy azért nézeget téged, mert idegesíti, hogy te nézed. Az, hogy elküldött maga mellől, nem egy pozitív jel. Egyébként megpróbálhatod azt, hogy adsz neki valami jelképeset, pl. egy szál virágot, egy szó nélkül. Aztán meglátod, hogy reagál. Ha nem vagy neki szimpatikus, akkor meg jobb, ha nem bámulod a későbbiekben.
2023. okt. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy szép, de nem akar veled ismerkedni. Sajnos ez egyértelmű. :/
2023. okt. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Szólítsd meg angolul, attól menőbbnek tűnsz!

Például mondd azt, hogy ájd lájktu sztik máj dik bitvin jor tic.

Ez azt jelenti, hogy kedves hölgyem, ön nagyon tetszik nekem.

2023. okt. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlenül mondta hogy menj el.

Ne képzelődj már bele többet...

2023. okt. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
37%
Itt az első kérdés kiírója, a kérdésem alatt láttam, hogy belinkelték ezt a kérdést válasznak.
2023. okt. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!