Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez megcsalás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalás?

Figyelt kérdés

A barátommal 1-1,5 éve járunk,de a hetekben nagyon elhanyagolt.

Megismertem egy fiút,aki konkrétan a tenyéren hordoz,és ma találkoztunk. A tali végén megolelt,és szerelmet vallott. Az igazság az,hogy nekem is tetszik ő. Viszont ezt hogy kozoljem a párommal?

Megcsalas az,hogy üzenetben elmondtam ennek a fiúnak hogy érzéseim vannak felé? (Mivel élőben nem mondtam neki vissza amikor o elmondta)

Most akkor megcsaltam,mert a háta mögött egy másik fiúnak elmondtam hogyan érzek felé?

Kötődöm a barátomhoz,de ez az új srac eszméletlen.

A baratom nem tudja hogy megoleltem és hogy üzenetben kommunikálok ezzel a sraccal.


2023. okt. 26. 23:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom a megcsalás mindenkinek más. Nekem már ez annak számít, hiszen más iránt érdeklődsz, másnak adsz figyelmet, nincs ezzel baj csak ne szédítsd a barátod és ezt nem rossz indulatból.
2023. okt. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmi megcsalás a részemről.
2023. okt. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is érzelmi megcsalás. És bár az érzelmeit nem irányíthatja az ember, de mégis te tehetsz erről, hiszen véleményem szerint rohadtul nem kéne nem baráti alapon találkozgatni más srácokkal.
2023. okt. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Ez még nem megcsalás, de egyenes út a félrekefélés felé. Legyen benned gerinc, mond meg a párodnak, hogy kihűlt a kapcsolatotok. Az lesz a legjobb ha közösen leültök és elmondod neki, hogy kezdesz egyre többet érezni az új srác iránt. Az, hogy ezt hogyan fogja kezelni a jelenlegi partnered egy másik téma.
2023. okt. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Határeset. De nem is az a kérdés, hogy megcsalás-e, hanem az, hogy miért nem jöttök akkor össze? Miért vagy azzal, akivel már nem érzed jól magad, és még ha fáj is kimondani, de már csak megszokásból vagytok együtt? Ahogy te is fogalmazol: a mostani barátodhoz már csak kötődsz, de nem vagy szerelmes. Ha a gerincesség határain belül akarunk maradni, akkor két megoldás van:

1. megpróbáljátok helyrehozni a kapcsolatotokat, bár ami már másfél év után ott tart, hogy már csak megszokásból, meg a változástól való félelemből vagytok együtt, azt nem tudom, hogy van-e értelme helyrehozni? De ha emellett döntötök, akkor azért komolyan tennetek kell mindkettőtöknek, illetőleg a jövőre nézve is lesznek, amiken változtatnotok kell, mert hiába rendeztek most le mindent, ha utána fél év múlva megint ugyanúgy mélyponton lesztek.

2. Felismered azt, hogy ebben a kapcsolatban ennyi volt, lezárod, és összejössz azzal, akivel aktuálisan mindketten fülig egymásba vagytok zúgva.

2023. okt. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

Egy kapcsolat szabályain múlik, mi számít megcsalásnak.


Amúgy nem értem, mit lamentálsz ezen, miért nem inkább azon gondolkozol, hogy van-e értelme a jelenlegi kapcsolatodnak.

2023. okt. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Gáz. Ez megcsalás. Ha már a találkozásig eljuttok, meg a mindennapos beszelgeteshez, akkor az. Ne játssz a másik fiúval, mondd el neki. Bár az új srác ha tudja hogy van valakid és így képes veled enyelegni, remélem tudod hogy könnyen megteheti majd melletted is.
2023. okt. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%

Ilyenekre mondjak azt hogy Rib*anc. Es igaz is.

Szegeny baratodat sajnalom csak.

Remelem az uj srac is talalkozik majd egy csajjal miutan masfel evig együtt vagytok, aztan szakit veled mert beleszeretett a csajba.

2023. okt. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
inkább mondd meg a barátodnak, legyél őszinte. Megesik az ilyen. A igazi patkányság ott kezdődik ha még hosszú ideig húzod a barátod agyát.
2023. okt. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szerintetek hogyan kezdjek bele? Ma találkozunk,és nagyon nehéz lenne elmondani neki. Vagy esetleg töltsek vele pár napot,hátha csak ez az egész egy hirtelen felindulas volt ?
2023. okt. 27. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!