Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez megcsalás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalás?

Figyelt kérdés

A barátommal 1-1,5 éve járunk,de a hetekben nagyon elhanyagolt.

Megismertem egy fiút,aki konkrétan a tenyéren hordoz,és ma találkoztunk. A tali végén megolelt,és szerelmet vallott. Az igazság az,hogy nekem is tetszik ő. Viszont ezt hogy kozoljem a párommal?

Megcsalas az,hogy üzenetben elmondtam ennek a fiúnak hogy érzéseim vannak felé? (Mivel élőben nem mondtam neki vissza amikor o elmondta)

Most akkor megcsaltam,mert a háta mögött egy másik fiúnak elmondtam hogyan érzek felé?

Kötődöm a barátomhoz,de ez az új srac eszméletlen.

A baratom nem tudja hogy megoleltem és hogy üzenetben kommunikálok ezzel a sraccal.


2023. okt. 26. 23:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

ennek a kapcsolatnak már annyi. jöjj össze a másik fiuval, néha ilyen az élet.


vissza térve a kérdésedhez, te megcsalásnak éreznéd ezt forditott esetben? ha a fiud tenné ezt? ha nem, már tényleg nem szereted igazán. másba estél bele, szerintem nincs vissza ut

ha nem ebbe a másik srácba szeretsz bele, akkor majd még egy másikba szerettél volna bele. szerintem.


hát, nem hüség királynője voltál, de mostmár mindegy majd reméljük a fiu is talál egy normális lányt :D

2023. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
uraim,na ezért ne jöjjetek össze olyan csajjal aki fiukkal haverkodik xD
2023. okt. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem őszintén, és tömören. Ne legyen bevezető meg kommentár mert annál szánalmasabb. Sajnos abban a percben akármit mondasz nem fogja érdekelni. Később pár hónap múlva lehet újra fogtok beszélni mikor már lecsengett benne is a harag/csalódás. Akkor majd el mondod neki hogyan és hogy inkább őszinte voltál, minthogy titkolad volna. Akkor majd megérti, és békében elvaltok
2023. okt. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Igen,annak ereznem ha o csinálta volna.

Én mindig a hűség királynőjének éreztem magam,de o váltotta ezt ki belolem.

2023. okt. 27. 18:28
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez milyen rossz duma...

Te soha nem voltal a hüseg kiralynöje

2023. okt. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%
Az érzelmi megcsalás is megcsalás. Az lenne korrekt, ha őszintén elmondanád a barátodnak.
2023. okt. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

meg lehet érteni ha elhanyagol a parod, es leszar teged. olyankor rosszul esik es ha valaki szeretet mutat feled egybol beleszeretsz.


nem lehet hogy mindig csak a fiu keresett teged, csak o hajtott utanad, es azt varna hogy te is mutasd ki hogy kell neked? ez is lehetseges.

2023. okt. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha szakítsz, akkor ne azt vágd hozzá, hogy elhanyagol, meg hogy van más. Egyszerűen szakíts vele az érzelmek elmúlására hivatkozva, ne taposs bele a lelkébe.
2023. okt. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!