Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a barátomnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátomnak hogy ki szerettem belőle?

Figyelt kérdés

Félek a csalodastol,am mostanában nagyon rossz a helyzet vele. Elhanyagol. Tudom,dolgozik és megertonek kene lennem,de már sok mindent elnéztem neki. Van egy fiú akivel beszélgetek,találkoztunk is tegnap. Őt nagyon megkedveltem.

A baratom már nem igazán érdekel. Az sem izgat ha lanyokkal van,nem is feltekenykedek már.


2023. okt. 27. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
24%

Szia.

Már másik csávóm van, bocsi.


Mai embereknek elég ennyi. Ezt megírod neki és kesz, majd ő is keres egy jobb bigét.

2023. okt. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Most azert hanyagol ,mert lanyokkal van, vagy mert dolgozik? Miben nyilvanul meg, hogy hanyagol?
2023. okt. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalon az ember nem kell hogy elkötelezze magát. Teljesen normális, hogy változnak, fejlődnek az érzéseid, ráadásul a "barátod" is változik.

Szakíts vele. Nem élhettek le úgy egy életet, hogy részedről nincs vonzalom. Nem kell hazudnod, ha nincs.

2023. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak annyit mondj neki, hogy elmúltak az érzéseid. Ne taposs a lelkébe azzal, hogy elhanyagoltnak érzed magad, meg hogy te megismertél mást!

Ezt meg nem veszekedésből kérdezem, de nem azért (is) dolgozik, hogy ki tudja fizetni némelyik kívánságodat? Mert ha de, akkor elég nagy szemétség ezért elhagyni.

2023. okt. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!