Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félek a csóktól?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a csóktól?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút.Minden tökéletes és tényleg nagyon jól érzem vele magam,viszont a csóktól nagyon félek.Nem volt még soha ilyen élményben részem (szerintem ez is az oka).Félek attól, hogy elrontom és rossz élmény lesz az első.

2023. nov. 7. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, normális, hogy izgulsz. Majd ő segít, ha ő már csókolózott. Maximum nevettek egyet, és újra megpróbáljátok, hidd el, gyakorlás kérdése csak, a lényeg hogy jól érezzétek magatokra egymással😊
2023. nov. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
*magatokat
2023. nov. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az okot megírtad te, a tennivalókat az 1. válaszadó.
2023. nov. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
"Nem volt még soha ilyen élményben részem" - Ezért.
2023. nov. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert még nem csináltad
2023. nov. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom velem tanult meg csókolózni. Elsőre azt hittem kiszívja a lelkem mert álltól orrig bekapott és elkezdte szívni mint egy porszívó. De aztán elmagyaráztam és gyakoroltuk.
2023. nov. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Ha már olvasgattad ezt a témáit itt a gyakori kétdéseken akkor megfigyelhettél 1 dolgot. (ha nem nézegtetted akkor ajánlom sok hasznos dolog van)

Sokan félnek ettől pedig nem kellene. (én is félek)

De ha elrontod akkor sincs semmi baj, hisz csak tanulsz belőle.

2023. nov. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2023. nov. 8. 20:12
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi!

Ez nem verseny. Szépen, lassan majd megtanulod.

2023. nov. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is féltem az első csoktól, teljesen feleslegesen. Szerencsére a partnerem elég tapasztalt volt így nem is bénáztam. Ő irányított és könnyű volt rá hangolódni.
2023. nov. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!