Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 alatti lányok, mit tennétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 alatti lányok, mit tennétek, ha egy idősebb, mondjuk egy 38 éves pasii elmondaná, hogy tetszetek neki, vagy hogy szerelmes belétek?

Figyelt kérdés
És még sírna is, annyira örülne nektek?
dec. 5. 01:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%

Tudom 17 alatti lányokat kérdezel, viszont hidd el, még az orgazmust is meglehet játszani, nem hogy egy öröm sírást.

Főleg egy felnőtt.

dec. 5. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mikor hagyod már abba?
dec. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
whoop whoop that’s the sound of da poliicee
dec. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Már elmúltam 17, de emlékszem, hogy akkor mindenkit öregnek gondoltam, aki 35 felett volt.

Egy beteg, perverznek tartanálak, és elmesélném anyukámnak, hogy rám akaszkodott egy öreg pasi.

dec. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok már 17 alatti, de szimplán megmondanám neki, hogy rettenetesen visszataszító és beteg amit művel. Fel nem tudom fogni, hogy valaki hogyan süllyedhet le ilyen szintekre és legyen annyi nem is bátorsága hanem 0 szégyenérzete, hogy ilyeneket csináljon.
dec. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
73%
Fujj, ocsmány vén perverz, tükröd nincs otthon? 🤢 Szólnék anyukámnak, elmennénk a rendőrségre, és megmondanám, hogy fogdosni próbálsz folyton, hiába mondtam hogy kiskorú vagyok és nem akarom. Az ilyeneket el kell zárni.
dec. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Legalább legyen felnőtt 18 éves a lány...
dec. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Szekunder szégyenérzetem támadna. Érett férfi érett nőt keres és nem picsog lehetetlen "szerelmek" miatt. Aki sír valakiért akit alig ismer az nem szerelmes hanem magányos és sérült.
dec. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolsz hogy egy random, ismeretlen férfi odamegy hozzájuk szerelmet vallani? Így azért sok jóra ne számíts :D
dec. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Relatív, mert van olyan, aki abban az életkorban ezekre vágyik, de a többség 18 év felett is még idősnek tartja. Esetleg a 38 éves lehet annyira vonzó vagy fiatalos kinézetű, hogy maga köré tudja csavarni a 17 évest, de az esetek többségében még ez a korosztály nem úgy reagál, hogy "húú szerelmem", hanem hogy "húúú de öreg vagy".
dec. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!