Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Régebben mindig nekem irta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben mindig nekem irta hogy éppen kivel beszélget, meg stb… hülyeség volt így vele összejönni? Többi lent..

Figyelt kérdés

És néha eszembe jut, hogy én vagyok a hülye hogy így ezek után osszejottem vele, vagy inkk azt a csajt nézte hülyének akivel csak azért irogatott mert én nem akartam egy ideig tőle semmit..

Most már 8 hónapja együtt vagyunk, kisebb nagyobb vitákkal..azért boldogok vagyunk

Szerintetek? Csakis én vagyok ilyen hogy elgondolkozok ilyeneken?


dec. 6. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
"Most már 8 hónapja együtt vagyunk, kisebb nagyobb vitákkal..azért boldogok vagyunk" - Ne gondolkozz semmi ilyesmin, legyél boldog.:)
dec. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Vannak még ilyenek, akik ilyeneken gondolkoznak. És nagyon sokszor az történik, hogy akár pár év múlva közvetve emiatt megromlik a kapcsolat és a végén amikor már túl késő, rájön az illető, hogy felesleges volt kételkedni a párjában.
dec. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!