Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egy fiú ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vanadinit kérdése:

Mit tegyek, ha egy fiú ezt csinálja velem?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akivel mindig bunkók voltunk egymással, amióta csak ismerem. Amúgy ki nem állhatom. Ő fiú, én meg lány vagyok. Egyszer mindegyik lány osztálytársam hiányzott németóráról, és én is így kénytelen-kelletlen tőle kellett elkérnem az anyagot. Nem akartam vele sokat beszélgetni, így kb. csak annyit írtam,hogy küldd el a németet pls.! Erre rögtön visszaír, hogy oké, és küldi a füzetét. Jó, persze megköszöntem. Egyszercsak megint rámír, hogy a matek is kell-e. Mondom, oké, ha már vele beszélek elkérem ezt is, és azt írtam: "Ha elküldenéd, akkor nagyon hálás lennék." Ezt az üzenetemet beszívezte. Persze, nyilván ezt is megköszöntem, mert ennyire nem vagyok gonosz. És ezt is beszívecskézte. Na,mondom jól van, ha neki ez esik jól... Mikor épp másoltam az anyagot, megint kaptam tőle egy üzenetet, hogy lehet-e egy kérdése. Mondom oké( de csak azért hogy hagyjon már békén). Megkérdezi, hogy lehetünk-e barátok. Én kb. 10 percre lefagytam, ő meg közben olyanokat írt, hogy "nem muszáj" meg ha nem akarod nem kell", " meg nem azért mert tetszel". Visszaírtam, neki hogy oké(de hagyjon már). A többi nem érdekes, ami ezen a napon volt. Másnap megint rám ír, hogy írogatunk? Akkor már felfogtam, hogy mit akar. Megkérdeztem, ezt hogy érti? Hát, sajnos úgy, hogy rendszeresen beszélgetünk... Mondtam neki,hogy én nem érek rá vele rendszeresen beszélgetni.

A fiú: Nekem nyolc.

Én nem válaszoltam vissza neki. Azóta is még ilyeneket írogat, de én már félek felmenni a Messengerre beszélgetni a barátnőimmel, mert ő mindig aktív, és ha meglátja, hogy én is az vagyok rámír. Mit csináljak, hogy lekoptassam? Nem akarok túl bunkó lenni.



febr. 12. 18:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam már, hogy letiltom, de mint mondtam ennyire nem vagyok gonosz.
febr. 12. 18:38
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha minél kevésbé szeretnél bunkó lenni, akkor normálisan megmondod neki hogy ne haragudjon de te nem szeretnél vele beszélgetni/barátkozni. Nyílván sz*rul esik az embernek, de még mindig jobb mint ez az ignoráns flegma viselkedés.


Egyébként mi bajod a gyerekkel? (írtad hogy ki nem állhatod)

febr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Állandóan belebeszél az órába, és többször is megbántott már
febr. 12. 19:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Tetszel neki valószínűleg. Lekoptatni csak úgy tudod, ha határozott vagy.
febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ezt rendben kell tenned és neked.
febr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!