Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Hogyha mosolyogtak egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyha mosolyogtak egy lányra akkor tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Sokszor azt tapasztalom hogy mosolyognak rám. Ilyenkor mindig zavarba jövök mondom gúnyolnak vagy mi?

febr. 13. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Általában tetszik az illető ha rámosolyog az ember.
febr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez azért elég nagy általánosítás lenne, simán kedvességből is mosolyoghat az ember.
febr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Vagy azért, mert tetszel nekik/neki.

Vagy azért, mert kedvesek és mindenkivel ilyenek, mert ilyen a természetük.

Vagy pedig azért, mert gúnyolódnak rajtad.

febr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Minél többen csinálják ezt, annál valószínűbb, hogy tetszés miatt mosolyognak.
febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 elég érdekes mivel az összes mosolyog. És ezért gondolkoztam el hogy basszus mi a vicces rajtam?
febr. 13. 20:48
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Vagy csak zavarban van és azért mosolyog az illető.
febr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%

Én pl azért szoktam mosolyogni, mert ilyen vagyok, a legundorítóbban kinéző emberre is képes vagyok rámosolyogni egyszerűen azért, mert nekem jól esik.


De amúgy van olyan lány ismerősőm akinek olyan mosolya van, hogy akárki ránéz biztos elmosolyodik. És ő mindig mosolyog. Lehet te is ilyen vagy, ezért "visszakapod" a mosolyokat.

febr. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!