Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legrosszabb rizz,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legrosszabb rizz, amit valaha mondtak neked?

Figyelt kérdés
Nekem és osztálytársaimnak olyanokat szoktak például (főleg a kicsik), hogy 'kölcsönkérhetek egy csókot? Eskü visszaadom.'

febr. 14. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Mi az a rizz?
febr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
86%
Kik a kicsik, az ötödikesek pl? Ti hanyadikosok vagytok "nagyok" 7.? 😃
febr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2# Alsósok, 2-osok, 3-osok, 4-esek. Mi gimisek vagyunk.

1# Első találat a Google-ben: A Rizz a „karizma” rövidítése, és egyszerűen azt jelenti, hogy képesek vagyunk elbűvölni és elcsábítani egy embert. Úgy ejtik, nos, rizz, ahogy írják. A kifejezés a TikTokon és más közösségi médián keresztül került be a tiniszlengbe. Rizz nem dögös – bár ez is része lehet.

Szóval flört.

febr. 14. 23:00
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Rizz kábé a pickup-line, vagy valami pózer-cselekedet.
febr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha azt jelenti, hogy flört, akkor mondd azt. Nem ciki úgy beszélni, hogy mások is értsék.
febr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5# Nálunk mindenki így mondja, és ez a tini kategória.
febr. 14. 23:11
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

Attól hogy ez a tini kategória, még lehet benne Magyarul is beszélni, nem kell elárasztani a TikTokos szennyáradattal.

Apropó TikTok: Még használni sem lenne szabad, hisz ki tudja, hogy miket művel a telefonokon a háttérben. Az alkalmazás hozzáféréssel rendelkezik a telefon kamerájához, mikrofonjához, a tárolt képekhez, videókhoz, fájlokhoz. A normálisabb telefonok jelezni is szokták, hogy hahó, a TikTok nagyon gyanúsan szívja az akkumulátort, még akkor is, ha nincs használva. A Facebook is minden tevékenységet hazaküld, meg a Google is, de nem ennyire drasztikusan. Mi a f.szért kell egy olyan programnak, amelyben csak görgetni kell a videókat alapjáraton lassan fél gigát foglalnia? Ne feledjük, hogy anno nem véletlenül akarták Amerikában betiltani a platformot!

Szóval arra akarok kilyukadni, hogy ahelyett, hogy Kínai kémprogramok által biztosított "szórakozás" címszó alatt nyújtott agyterrorral kínzod magad (és a környezeted), helyette inkább olvass, és művelődj, mert rád fér. Nem akarlak elkeseríteni, de a megnyilvánulásaid alapján te nem vagy egy gimnazista agyi szintjén. Valahol a 8-9 éves korosztályt tippeltem volna, már csak azért is, mert ilyen TikTokos baromságokat beszélsz, és az embereknek kell kikódolnia azt, hogy mégis mi a bánatot szeretnél mondani.

febr. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Gál Gábor 2024 válasza:
29%

Mennyi álszent boomer van itt :D

A rizz nem okés, de a flört igen? :DDD

febr. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Nekem ez volt:

- Szia, nem fájt?

- Szia! Mi?

- Az, amikor leeestél a mennyből...


Mondanom sem kell, hogy nem sokáig beszéltünk.

febr. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9# Tévedsz. Nincs letöltve a Tiktok a telefonomra, ez a környezetemből ragadt rám. És egyre többször van jelen, hogy az angol szó hamarabb eszembe jut, mint a magyar. Mivel angol-magyar kéttanítású osztályba járok, és a magyar tanárom az órákra se készül, nyelvtanon költőkről beszél.


És miből állapította meg, hogy 8-9 éves vagyok megszólalás alapján? Más azt hitte 25 vagyok, az írásomból ítélve. És akkor olyan témáról írtam, ami közelebb áll hozzám, jobban én vagyok.

febr. 15. 07:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!